0

Стоматологія

0
ЕндоЕст-Асистент купити в Україні - Київ1. Ендомотор з інтегрованим апекслокатором і системою автоматичної «подачі» робочих файлів; 2. Автономний апекслокатор; 3. каналонаповнювач; 4. Високошвидкісний Ендомотор для роботи з SAF-файлами; 5. Термоплагг..
68 855 грн.
0
Мікродвигун зуботехнічний з наконечником STRONG 107 купити в Україні - КиївStrong 107 з зуботехнічним наконечником потужність: 105 Вт максимальна частота обертання: 35000 об / хвМікродвигун зуботехнічний купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Д..
6 600 грн.
0
Мікроскоп діагностичний CALIPSO МD500-DENTAL купити в Україні - Київ Галузь застосування. Діагностика, невеликі оперативні втручання в стоматології, нейрохірургії, оториноларингології та інших областях хірургії.  Оптична система. Апохромат..
0 грн.
Стоматологія

Стоматологічне обладнання: види та особливості

Стоматологічний кабінет повинен бути оснащений обов'язковим медичним обладнанням та допоміжним залежно від того, який напрямок стоматології застосовується лікарем. Деякі прилади використовуються при діагностиці, інші – у лікуванні, а також не слід забувати про стерилізацію інструментів.

Тип стоматологічного обладнання – діагностичний

Для складання правильного діагнозу проводиться ефективна терапія лише після діагностики. Інформативність залежатиме від якості приладів. Види діагностичної медтехніки:

 • Рентгенологічна система. Представлена ​​рядом інтраоральних приладів, що відрізняються лише модифікацією. Кожен такий апарат повністю безпечний для пацієнта, але лікареві дають можливість зрозуміти особливість у розташуванні та будові хворих зубів.
 • Томографічна система. Золотий стандарт у діагностиці патології зубощелепних систем – лише комп'ютерна томографія. Завдяки 3D-зображенню, що відображає будови зон, що цікавлять, у пошаровому порядку, всі можливі лікарські помилки будуть зводитися до мінімуму.

Устаткування для лікування

Техніка вибирається виключно лікарем-стоматологом, який підбирає для себе зручне встановлення та інші системи, які описані нижче:

 • Стоматологічна установка. Це крісло, яке включає набір інструментів, закріплений на спеціальній стійці або столику. За рахунок цього столика лікар будь-якої хвилини зможе повернути або посунути столик до себе і налаштувати всю установку «під себе».Також у такому встановленні обов'язковим буде світильник, що регулюється плечем, на якому закріплена лампа. У деяких установках можна вибирати яскравість, кольоровість та насиченість світла. Зверніть увагу, що стоматологічна установка середнього класу може бути доукомплектована необхідною технікою – апаратом УЗ, лазером і т.д.
 • аспіраційна система. Завдяки такому приладу під час роботи лікаря легко видаляється будь-яка тверда частка, рідина або навіть слина, що збирається у порожнині рота пацієнта.
 • Устаткування для стерилізації.

Необхідно відзначити різновиди стерилізаторів:

 1. Автоклав,
 2. Дистилятор,
 3. Запечатувальний пристрій,
 4. Стерилізатор,
 5. Ультрозвукова мийка.

Основний перелік обладнання та інструментів:

 1. Для того, щоб здійснити якісний огляд одного стоматологічного дзеркала не достатньо, потрібно використовувати хірургічний світильник, який завдяки поворотному плечу і різним кутам нахилу допоможе лікарю розглянути проблему пацієнта максимально якісно.
 2. Лікар-стоматолог у своїй роботі використовує зуболікарські пінцети з вигнутими кінцями, вигнутий зонд та інший інструментарій.
 3. Стерилізатор є невід'ємною частиною обладнання як у приватних клініках, так і державних установах. Даний прилад допоможе обробляти інструменти після кожного пацієнта за допомогою пари. Для пацієнта гарантією безпеки є обробка стерилізатором, а також якісне обладнання.

Стоматологічне обладнання, обладнання для стоматології, зуботехнічне обладнання в Україні. Купити стоматологічне обладнання в Україні - просто! Зателефонуйте нам по телефону або оформіть замовлення онлайн за кілька хвилин.

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85