0

Офтальмологія

0
Амбліотренер АТР-1 купити в Україні - Київ Призначений для вправ при амбліопії, що поєднують зорові роздратування зі звуковими, кинестетическими і тактильними при центральній монокулярной фіксації, з метою відновлення і закріплення правильної моноку..
20 999 грн.
0
Лампа щілинна YZ-02 зі столом купити в Україні - Київ Лампа щілинна YZ-02 призначена для биомикроскопического дослідження переднього відділу ока. Оснащена бінокулярними стерео-мікроскопами з пристроєм для п'ятиступінчастого дискретного зміни збільше..
207 000 грн.
0
Лампа щілинна YZ-03 зі столом купити в Україні - Київ Лампа щілинна призначена для обстеження переднього відділу ока   - Оптичні лінзи зроблені зі скла, імпортованого з Німеччини - Все лінзи мають багатошарове покриття, захищені від плісн..
200 250 грн.
0
Лампа щілинна YZ-04 зі столом купити в Україні - Київ Лампа щілинна YZ-04 призначена для биомикроскопического дослідження переднього відділу ока. Оснащена бінокулярним стерео-мікроскопів з пристроєм для п'ятиступінчастого дискретного зміни збільшень..
238 500 грн.
0
Лампа щілинна YZ-05 зі столом купити в Україні - Київ Оптичні лінзи зроблені зі скла, виробництва Німеччини - Все лінзи мають багатошарове покриття, захищені від плісняви ​​- Двоступінчате збільшення: 10Х У комплект лампи входить офтальмологічний ст..
166 275 грн.
0
Лампа щілинна ЩЛ-2Б купити в Україні - Київ Щілинні лампи призначені для комплексного мікроскопічного дослідження переднього і заднього відділів ока. Основний є базова модель ЩЛ-2Б, функції якої можуть бути розширені за допомогою змінних комплектів ..
82 000 грн.
0
Мікроскоп операційний офтальмологічний YZ20Р5 купити в Україні - Київ(Для проведення офтальмологічних втручань)  Операційний пересувний мікроскоп YZ20P5 має невелику вагу, малі габарити, що робить його надзвичайно зручним. Він задовольняє ..
Вес: 35 Гарантийный срок: 12 Состояние: Новое Тип: Оптический Напряжение: 220
267 750 грн.
0
Набори офтальмологічних пробних очкових лінз 103 купити в Україні - Київ Набір офтальмологічних пробних очкових лінз призначений для підбору коригуючих окулярів методом суб'єктивної проби  Набір офтальмологічних пробних очкових лінз призначени..
13 500 грн.
0
Набори офтальмологічних пробних очкових лінз 266 купити в Україні - Київ  Набір офтальмологічних пробних очкових лінз призначений для підбору коригуючих окулярів методом суб'єктивної проби.  Набір офтальмологічних пробних очкових лін..
22 050 грн.
0
Офтальмометр ОФ-3 купити в Україні - Київ Призначений для вимірювання радіуса кривизни і рефракції передньої поверхні рогівки неастігматіческого очі, а також для визначення астигматизму, рефракції і радіусів кривизни в кожному головному перетині і п..
61 000 грн.
0
Офтальмоскоп YZ11D АСDC купити в Україні - КиївГалогенні лампи з рівномірним освітленням відображає реальні кольори тканин очного дна. Інтелектуальна система, зручна для мобільного діагностики. Прилад оснащений спеціальним зарядним пристроєм, який за..
12 375 грн.
0
Офтальмоскоп YZ6F купити в Україні - КиївРівномірна пляма, чітке вертикальне зображення очного дна. М'яка гума навколо окулярів захищає очі і стабілізує офтальмоскоп Застосування противібраційний дизайну і автоматичне вимикання забезпечує безпеку і н..
10 935 грн.
0
Офтальмоскоп YZ6G купити в Україні - КиївПідвісного типу. Галогенні лампи з рівномірним освітленням передає реальні кольори внутрішньоочних тканин. Характеристики - YZ6G - підвісного типу - галогенні лампи з рівномірним освітленням передає реаль..
10 935 грн.
0
Ручна щілинна лампа YZ-13 купити в Україні - Київ Застосовується для діагностики переднього відділу ока, як людини, так і тварин. Функціональні можливості, легка вага і ергономічність приладу роблять його ідеальним для роботи, як в стаціонарі, так і..
15 160 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E10 купити в Україні - Київгвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазон лін..
3 921 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E15 купити в Україні - Київгвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C светорегулятор з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -20 діоптрій в су..
4 209 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E30 купити в Україні - Київзамок "Клік" вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +2..
4 962 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним ..
6 202 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 (3,5 В) купити в Україні - Київзамок "Клік" світлосильна ксенон-галогенова лампа 3,5 В металева акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діап..
12 847 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 купити в Україні - Київдля зарядки в розетку (EС 240 В) замок "Клік" світлосильна ксенон-галогенова лампа 3,5 В металева акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла в компле..
12 847 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 ЄС купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазо..
7 110 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 США купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапаз..
6 202 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe PICCOLIGHT E50 купити в Україні - КиївДоступні варіанти: синій чорний сірийХарактеристики Батарейкова рукоятка (AA) вакуумна лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -20 ді..
3 544 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe PICCOLIGHT E56 купити в Україні - КиївДоступні варіанти: синій чорний сірийХарактеристики Батарейкова рукоятка (AA) вакуумна лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -..
4 386 грн.
Офтальмологія

Офтальмологічне обладнання купити в Україні з доставкою.


Купити рефрактометр офтальмологічний, прилади для перевірки зору за вигідною ціною для (лікарень, поліклінік, клінік).

Завжди в наявність щілинні лампи, Авторефкератометр, діоптриметри, верстат для обточування лінз і інше офтальмологічне обладнання.

Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85