0

Аналізатор сечі

1
Аналізатор сечі Dirui H-100 купити в Україні - Київ Принцип роботи аналізатора ґрунтується на вимірюванні рівня відбиття холодного білого світла з високим ступенем світіння. Система комунікації дозволяє підключатися до робочої станції з аналізу осад..
39 800 грн.
2
Аналізатор сечі Dirui H-500 купити в Україні - Київ Dirui H-500 - автоматичний аналізатор для клінічного аналізу сечі методом сухої хімії на тест-смужках. Висновок результатів аналізу на друк проводиться автоматично.  Визначені параметри Dirui..
53 500 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-1000 купити в Україні - Київ Досліджувані параметриMEDITAPE UC-10S: рН (рН), глюкоза (GLU), білок PRO, еритроцити/гемоглобін (BLD), уробіліноген (URO) , кетони (KET), білірубін (BIL), нітрити (NIT), лейкоцити (LEU), питома ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-3500 купити в Україні - Київ 1. Повна автоматизація фізико-хімічного аналізу сечі.2. Технологія кольорової CMOS-матриці і виняткова якість реагентів забезпечує високу швидкість (276 зразків на годину) і точність аналізу.3. ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UF-4000/5000 купити в Україні - Київ Об'єм зразкаОб'єм зразка (сеча або біологічна рідина), що її аспірує аналізатор, — 0,45 мл, незалежно від режиму подавання.Мінімальний об'єм зразка у пробірці для виконання аналізу:• Для ав..
0 грн.
0
Аналізатор сечі ветеринарний BA600 VET купити в Україні - Київ BA600 VET - це компактний напівавтоматичний аналізатор сечі з сенсорним екраном і зручним для користувача програмним забезпеченням. Вбудований термопринтер дозволяє користувачеві роздрук..
Состояние: Новое Тип оборудования: анализатор мочи
37 300 грн.
0
Електрофорез V8 купити в Україні - Київ «V8» - автоматична система капілярного електрофорезу нового покоління  Восьмиканальна автоматизована система капілярного електрофорезу, призначена для пробопідготовки, розділення і аналізу білк..
0 грн.
0
Автоматична станція аналізу сечі Laura XL купити в Україні - Київ  Всі операції на станції Laura XL виконуються автоматично, з точним дотриманням правил аналітичного етапу виконання дослідження. Організація робочого потоку гарантує високу точні..
1 500 000 грн.
0
Автоматичний аналізатор мікроскопії сечі LabAnalyt 1280 купити в Україні - Київ Автоматична станція для аналізу сечі LabAnalyt 1600 + 1280 (автоматичний сечовий аналізатор LabAnalyt 1600, автоматичний сечовий аналізатор осаду LabAnalyt 1280) &..
957 500 грн.
0
Автоматичний аналізатор сечі H-800 Dirui купити в Україні - Київ Автоматичний аналізатор сечі Н-800 Призначення для Збільшення продуктівності спеціалізованіх лабораторій и зниженя вартості аналізу. Даній аналізатор сечі має продуктивність 240 тестів..
0 грн.
0
Автоматичний аналізатор сечі LabAnalyt 1600 купити в Україні - Київ Автоматична станція для аналізу сечі LabAnalyt 1600 + 1280 (автоматичний сечовий аналізатор LabAnalyt 1600, автоматичний сечовий аналізатор осаду LabAnalyt 1280) Повніс..
478 500 грн.
0
Аналізатор осаду сечі Dirui FUS-100 купити в Україні - Київ Аналізатор осаду сечі Dirui FUS-100 – швидкий, точний і зручний у використанні апарат, що дозволяє виконувати до 60 тестів за годину. Пристрій включає в себе мікроскоп з камерою, здатн..
0 грн.
0
Аналізатор осаду сечі Dirui FUS-200 купити в Україні - Київ Даний аналізатор дозволяє візуалізувати формені елементи сечі, всього 12 компонентів. Серед них еритроцити, лейкоцити, епітеліальні клітини, циліндри, кристали, бактерії. Даний прилад прово..
0 грн.
0
Аналізатор сечі CL-50, HTI, США купити в Україні - Київ Аналізатор сечі CL-50 - напівавтоматичний оптико-електронний прилад для аналізу сечі на реагентних смужках, що забезпечує кількісне і напівкількісне визначення уробіліногену, Білірубіну, кетони..
33 000 грн.
0
Аналізатор сечі CL-500, HTI, США купити в Україні - Київ Продуктивність 500 аналізів на годину. Тести: Уробіліноген, Білірубін, Кетони, Еритроцити, Білок, Нітрити, Лейкоцити, Глюкоза, Питома щільність, pH і Аскорбінова кислота. Пам'ять: ..
100 800 грн.
0
Аналізатор сечі LabAnalyt 180 купити в Україні - Київ Аналізатор сечі LabAnalyt 180 – це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі. В основі роботи аналізатора – принцип відбивної фотометрії. Прилад одно..
23 850 грн.
0
Аналізатор сечі LabAnalyt 50 купити в Україні - Київ Аналізатор сечі LabAnalyt 50 – це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі. В основі роботи аналізатора – принцип відбивної фотометрії. Прилад одноча..
18 500 грн.
0
Аналізатор сечі LabAnalyt – 500С/LabAnalyt – 500B купити Україна - Київ Напівавтоматичні аналізатори сечі LabAnalyt – 500С/LabAnalyt – 500B з безперервним режимом тестування. Джерело світла з тривалим терміном служби і високою точністю Внутрішні..
52 000 грн.
0
Аналізатор сечі Laura купити в Україні - Київ Переваги сечового аналізатора Laura  Laura здійснює Напівкількісний аналіз сечі за допомогою діагностичних тест-смужок, забезпечуючи високу якість і стандартизацію отриманих результатів. Система ав..
103 500 грн.
0
Аналізатор сечі Laura Smart купити в Україні - Київ Аналізатор сечі LAURA Smart» виробництва PLIVA - Lachema Diagnostika – це новий рефлексионный фотометр для напівкількісного аналізу сечі з використанням діагностичних смужок ФАН® ЛАУРА, призначений..
27 400 грн.
0
Аналізатор сечі гібридний FUS -1000 купити в Україні - Київ FUS-1000 – компактний гібридний прилад останнього покоління, розроблений для невеликих лабораторій з малою завантаженістю. У подібних лабораторіях на заміну окремим напів-автоматичним ..
1 300 000 грн.
0
Аналізатор сечі гібридний FUS-2000 купити в Україні - Київ Гібридний аналізатор сечі DIRUI FUS-2000 є повністю автоматизованою системою аналізу сечі, що дозволяє проводити загальний аналіз сечі, а також аналіз її формених елементів і діагностику з в..
0 грн.
0
Аналізатор сечі гібридний FUS-3000PLUS купити в Україні - Київ Гібридний аналізатор сечі FUS-3000Plus, є новим продуктом від компанії DIRUI з покращеними клінічними параметрами, функціями і продуктивністю. Високоавтоматизований і компактний дизайн 3..
0 грн.
0
Ручний електрофорез SAS-MX купити в Україні - Київ SAS-MX - універсальна електрофоретична камера для ручних методик, працює з будь-яким типом носіїв. При зростанні обсягів досліджень можливе суміщення з автоматичною системою забарвлення і ..
0 грн.

Аналізатор сечі купити в Україні

Аналізатор сечі є невід'ємним приладом в кожній клініці і лабораторії, який дозволяє визначити ряд захворювань і порушень в організмі людини.  Як правило, такі проблеми неможливо виявити на візуальних оглядах або при консультації лікаря.  Для того щоб отримати найбільш точний результат за мінімальний термін, необхідно купити аналізатор сечі.  Такий тип обладнання може бути використаний як в поліклініці, лікарні, так і в службі екстреної допомоги і навіть пацієнтом вдома.  В останньому випадку метод використовується для регулярного контролю показників.  Купити сечовий аналізатор високої якості, надійності, з гарантією і ринкової вартості ви зможете в нашому інтернет-магазині.  Ми пропонуємо медичні та лабораторні прилади тільки від надійних перевірених виробників, які зарекомендували себе позитивно по всьому світу.


Аналізатори сечі: класифікація

Аналіз сечі - досить важлива процедура, яка рекомендована при багатьох захворюваннях.  Тому виробники продовжують створювати різні моделі аналізаторів, які відрізняються за типом:

 • напівавтоматичні

 • автоматичні

   Аналізатор осаду сечі в напівавтоматичному виконанні використовує метод проточної цитометрії.  Кожен елемент осаду буде проходити по апертурі системи, де фіксуються елементи зі зміни провідності.

   В автоматичних аналізаторах показники відображаються відбивної фотометрією.  Найбільш затребувані завдяки високій продуктивності, можливістю роботи з хімреагентів різних виробників.  Найчастіше дані прилади виконують тестування десятьма стандартними показниками.

    

   Купити аналізатор сечі в інтернет-магазині Gorizont Medical

   У лабораторіях державного медустанови і приватної клініки наша компанія пропонує купити сечовий аналізатор високої точності, надійності, з гарантією 12 місяців, сертифікації, з швидким отриманням точного результату.

   Незалежно від невисокої ціни на лабораторне обладнання невисока, наші фахівці виділяють наступні критерії:

     Зверніть увагу, що до перерахованих вище достоїнств аналізатори сечі досить зручні у використанні.

     • максимальну точність визначення різних показників
     • високу швидкість отримання потрібного результату
     • мінімальний ризик на вчинення помилок.

     Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

     Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

     Тел .: +38 (066) 415-56-59

               +38 (097) 794-91-85