Категорії

В наличии Код: Evolution ES-4120
33856 грн.
Купити
В наличии Код: ES-4140
42500 грн.
Купити
В наличии Код: EX20-B
39000 грн.
Купити
2-3 Дня Код: EX31-B
55550 грн.
Купити
В наличии Код: Motic 1820 LED
0 грн.
Купити
В наличии Код: Motic BA 210 LED
0 грн.
Купити
В наличии Код: BA 210E
0 грн.
Купити
В наличии Код: BA 310 Binocular
0 грн.
Купити
В наличии Код: BA 410 Binocular
0 грн.
Купити
В наличии Код: XSG-109L
16200 грн.
Купити
Купити
В наличии Код: FS-7510
15264 грн.
Купити

Під час проведення практично кожного лабораторного дослідження необхідно використовувати збільшувальні прилади, а саме мікроскопи. Такі прилади мають бути високої якості, що дозволить максимально вивчити об'єкт навіть після багаторічного використання цього приладу.

Лабораторні мікроскопи: види

Щоб зробити правильний вибір серед безлічі моделей, типів, брендів та цінової категорії, для початку необхідно зрозуміти, який вид мікроскопа вам необхідний:

  • Оптичний. Така конструкція повинна мати окуляр і об'єктив з максимальною кратністю збільшення 2000. На сьогоднішній день дана характеристика не така висока, але для нескладного медичного дослідження, наприклад, аналізу калу, сечі, крові, підійде ідеально. У кожному оптичному мікроскопі є револьвер, що являє собою конструкцію з об'єктивами, що відрізняються дозвільною здатністю. Завдяки таким револьверам проводити дослідження набагато зручніше, легше та швидше.
  • Електронний. Цей мікроскоп перевершує оптичний вигляд за роздільною здатністю. Електронний прилад описуватиме в роботі електрон, а не фотон, тому збільшувальну здатність вдалося розширити до кількох мільйонів разів. Таким чином, завдяки такому виду мікроскопа вчені побачили атоми. Кожен електронний тип мікроскопа є дорогим та застосовується для складного аналізу в медицині.
  • Цифровий. Такий мікроскоп – найперспективніший для сучасної оптики, але в сучасному світі популярності вони набули завдяки невеликому дозволу, зручності в роботі та перекладі на цифровий рівень.Для медицини сьогодні найкращим варіантом є гібрид оптичного та препарувального мікроскопа з використанням цифрових технологій. У деяких напрямках медицини необхідно використовувати стереомікроскоп, який підбирається нашою командою з урахуванням побажань та вимог клієнта.
  • Люмінесцентні. Вид мікроскопа, який дозволить розглядати об'єкт мікроскопічного розміру, що світиться, де загальний фон – темний (у матеріалі, який буде піддаватися аналізу). До переваг такого біологічного мікроскопа відноситься розширення поля зору, висока візуалізація, максимальна точність та найкраща контрастність. Для визначення точного діагнозу необхідно один раз провести аналіз через окуляр, адже відбите світло контактує з освітлювачем, чого не можна знайти у звичайному біологічному мікроскопі.

Щоб підібрати необхідний варіант для вашого типу досліджень, ми пропонуємо додаткову комплектацію, яка підбирається з урахуванням типу досліджень, запиту клієнта та обговорення багатьох характеристик та нюансів безпосередньо за індивідуальним запитом.

Мікроскопи в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical


Зворотній дзвінок