0

Монітори пацієнта

0
Монітор пацієнта BM1900 купити в Україні - Київ Спеціалізований модульний монітор пацієнта BM1900 експертного класу з 17 дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм високого дозволу – це сучасна система комплексного відстеження життєво важливих пока..
313 335 грн.
0
Модульний монітор пацієнта експертного класу BM1800 купити в Україні - Київ Спеціалізований модульний монітор BM1800 експертного класу з 12.1 дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю - це сучасна система комплексного від..
247 500 грн.
0
Монітор BeneVision N19 пацієнта Mindray купити в Україні - Київ Монітори пацієнта BeneVision версії N призначені для моніторингу, відображення, перегляду, зберігання, подачі сигналів тривоги та передачі різних фізіологічних показників. Цей монітор п..
0 грн.
0
Монітор BeneVision N22 пацієнта Mindray купити в Україні - Київ Монітори пацієнта серії ePM15 призначені для моніторингу, відображення, перегляду, зберігання та передачі різних фізіологічних параметрів, таких як ЕКГ, виявлення аритмії, аналізу сегме..
0 грн.
0
Монітор ePM10M пацієнта Mindray купити в Україні - Київ Монітори пацієнта серії ePM 10M призначені для моніторингу, відображення, перегляду, зберігання та передачі різних фізіологічних параметрів, таких як ЕКГ (у 3, 5, 6 відведеннях, виявлення аритм..
0 грн.
0
Монітор ePM12M пацієнта (модульний) Mindray купити в Україні - Київ Доступні модифікації: ECG, SpO2, NIBP, Temp, модуль IBP ECG, SpO2, NIBP, Temp, модуль CO2  ECG, SpO2, NIBP, Temp, модуль BIS ECG, SpO2, NIBP, Temp, модуль Multi-Gas Мо..
188 600 грн.
0
Монітор ePM15M пацієнта Mindray купити в Україні - Київ Монітори пацієнта серії ePM15 призначені для моніторингу, відображення, перегляду, зберігання та передачі різних фізіологічних параметрів, таких як ЕКГ, виявлення аритмії, аналізу сегменту ST, ..
0 грн.
0
Монітор життєвих функцій пацієнта Storm 5300 купити в Україні - Київ Особливості  Портативність і легка вага (3 кг з акумулятором)  TFT- LCD-дисплей 5,6 "- для відображення декількох параметрів  Кнопка швидкого вибору категорії п..
98 560 грн.
0
Монітор контролю життєво важливих показників ВМ1000A купити в Україні - Київ ВМ1000А - Портативный монитор контроля жизненно важных показателей таких, как насыщение артериальной крови кислородом ( SpO2 ), частота пульса (ЧП ), неинвазивное артериаль..
25 425 грн.
0
Монітор пацієнта CMS5100 купити в Україні - Київ *Комплектація: ECG, SpO2, NIBP (база) Медична техніка не стоїть на місці, вдосконалюючись вона не тільки стає більш надійною, але і більш інформативною. Вітальний монітор G2A виробництва компані..
13 500 грн.
0
Монітор пацієнта CMS8000 (G3D) купити в Україні - Київ *Комплектація: ECG, SpO2, NIBP, Temp (база) Монітор пацієнта Heaco G3D зручний і надійний апарат для використання в різних відділеннях лікувального закладу в тому чис..
30 100 грн.
0
Монітор пацієнта CMS9200 купити в Україні - Київ *Комплектація: ECG, SpO2, NIBP, Temp (база) ФункціїСтандартні параметри: ЕКГ, Дихання, SpO2, PR, НІАД, двоканальний TEMP1) ЕКГ Частота серцевих скорочень (ЧСС)Форма кривої ЕКГАналіз аритмії і се..
40 150 грн.
0
Монітор пацієнта Storm 5900 купити в Україні - Київ Особливості портативного монітора пацієнта  Діагональ дисплея: 10 дюймів  Максимальний висновок кривих на дисплей: до 11  Основні параметри моніторування: ЕКГ (3 / 5 відп., до 7..
167 440 грн.
0
Монітор пацієнта uMEC 10 Mindray купити в Україні - Київ Монітор пацієнта uMEC, призначений для моніторування стану пацієнтів, володіє елегантним зовнішнім виглядом, високою продуктивністю, чудовою ергономікою і надійністю.  Монітор пацієнта U..
55 978 грн.
0
Монітор пацієнта uMEC 12 Mindray купити в Україні - Київ Доступні модифікації: ECG, SpO2, NIBP, Temp, IBP  ECG, SpO2, NIBP, Temp, CO2  ECG, SpO2, NIBP, Temp, IBP, CO2 ..
62 700 грн.
0
Монітор пацієнта X12 EDAN купити в Україні - Київ 12,1-дюймовий монітор пацієнта X12 (EDAN) — це багатопараметрічний сенсорний монітор (ЕКГ, PANI, SpO2 і T°) з вражаючим ультратонким дизайном і ключовими параметрами, які можна розширити. Вимірю..
65 800 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ 1600 купити в Україні - Київ Спеціалізований компактний санітарно транспортний монітор пацієнта з 4.3 дюймовим сенсорним екраном: ЕКГ (ЧСС, аналіз ST сегмента, аналіз аритмій). Частота дихання (RESP). SpO2. Частота пульсу. Н..
70 110 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ1000С модульний купити в Україні - Київ Модульний монітор BM1000С з кольоровим сенсорним дисплеєм діагоналлю 8 дюймів. Має вбудований модуль основних параметрів і один слот для знімних модулів. Базова конфігурація (вбудовани..
68 400 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ800D купити в Україні - Київ Багатофункціональний монітор пацієнта ВМ800D призначений для моніторингу, вимірювання та реєстрації фізіологічних параметрів у дорослих, дітей і новонароджених. Незамінний помічник лікаря за умов ..
108 540 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ800D 15 купити в Україні - Київ Багатофункціональний монітор пацієнта ВМ800D призначений для моніторингу, вимірювання та реєстрації фізіологічних параметрів у дорослих, дітей і новонароджених. Незамінний помічник лікаря за ум..
112 500 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ800В купити в Україні - Київ Компактний багатофункціональний транспортний монітор ВМ800В для транспортного і прикроватного моніторингу стану пацієнта є оптимальним рішенням для служб невідкладної допомоги. Конфігурація моніто..
71 550 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ800В neo купити в Україні - Київ Спеціалізований монітор для новонароджених ВМ800В neo спеціально розроблений для моніторингу, вимірювання та реєстрації фізіологічних параметрів виключно у новонароджених. Лікарі професіонали ..
148 500 грн.
0
Монітор пацієнта ВМ800С купити в Україні - Київ Багатофункціональний монітор пацієнта ВМ800C призначений для моніторингу, вимірювання та реєстрації фізіологічних параметрів у дорослих, дітей і новонароджених в умовах інтенсивного моніторин..
80 190 грн.
0
Монітор пацієнта Х8 Edan в комплекті з опціями 612 ЕКГ CO2 купити в Україні - Київ Головний блок: 8-дюймовий екран, конструкція з безвентиляторних охолодженням  ЕКГ (3/5-відводів), ЧД, НІАД, SpO2 (Edan), темп. (1 канал), пульс  Ар..
52 000 грн.
Монітори пацієнта

Купити монітори пацієнта в Україні - Київ

Монітором пацієнта названо пристрій, який реалізує функцію тривалого вимірювання безперервно і в залежності від моделі, одного параметра або навіть декількох. Вони в свою чергу характеризують вплив на пацієнтів або на стан хворого при проведенні анестезії, вентиляції легенів, в екстреній медицині. Характерна риса моніторів відрізняється:

  • Високою наукоємністю,
  • тенденцією до регулярного зростання кількості параметрів з одночасно зменшеними габаритами.

Моніторингом пацієнта є рання діагностика виникають при ШВЛ і анестезії ускладнень, а також допомагає лікареві додати часу для складання плану впливу на виниклі проблеми, прийняття необхідного дії.

Види моніторів пацієнта і відмінності в характеристиках

Зверніть увагу, що за призначенням монітора комплектуючі та характеристики будуть істотно відрізнятися, тому розглянемо, що входить в існуючі монітори пацієнта:

  • Анестезіологічні наділені: пульсоксиметром, капнометром, ЕКГ, інвазивним і неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, виміром змісту анестетиків.
  • Вентиляційні наділені: ЕКГ, пульсоксиметром, капнометром, вентиляційними параметрами, температурою, неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, параметрами гемодинаміки.
  • Приліжкові наділені: ЕКГ, неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, температурою, пульсоксиметром.

Типи моніторів пацієнта

При виборі монітора пацієнта треба визначитися, який тип підійде:

  1. Одноканальний, який включає в себе пульсоксиметр, неінвазивне вимірювання артеріального тиску, ЕКГ, капнометр.
  2. Двох-трьохканальний, які будуть мати такі поєднання функцій: капнометр з пульсоксиметром, ЕКГ з пульсоксиметром, вимірювач артеріального тиску з пульсоксиметром, капнометр з ЕКГ і пульсоксиметром.
  3. Багатофункціональний, який може бути змінений під конкретні побажання клієнта. Такий вид монітора означає вимір комплексного набору параметрів і з'являється можливість в конфігурації налаштувань, технічних характеристик.

Монітори пацієнта на нашому сайті ви зможете вибирати як за технічними характеристиками, так і по виробником. Ми в свою чергу гарантуємо високу якість, сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Якщо ви не знайшли потрібної вам конфігурації відповідно до ваших вимог, зверніться за допомогою до консультантів компанії.

Монітори пацієнта купити в Києві і Україні: ціни.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85