0

Устаткування швидкої допомоги та МНС

0
Ноші медичні B02 каталка автомобільна купити в Україні - Київ Медичні ноші В02 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях. Ноші обладнані штативом для тривалих вливань. Мають..
130 140 грн.
0
Ноші медичні B07 каталка автомобільна купити в Україні - Київ Медичні ноші B07 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях. Поверхня носилок покрита матрацом, який зробле..
67 035 грн.
0
Ноші медичні B08 каталка автомобільна купити в Україні - Київ Медичні ноші В08 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях. Ноші обладнані штативом для тривалих вливань. Верхн..
148 830 грн.
0
Ноші медичні B15 каталка купити в Україні - Київ Ноші медичні B15 (каталка) застосовуються у відділеннях швидкої медичної допомоги та в лікарнях для транспортування пацієнтів.Висота нош регулюється за допомогою ножної педалі гідравлічного пі..
66 150 грн.
Устаткування швидкої допомоги та МНС

Устаткування швидкої допомоги та МНС Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.


Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.

Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85