0

Аналізатори електролітів

0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-3500 купити в Україні - Київ GEM Premier-3500 - це аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти і гемоглобін. Аналізатор призначений для операційних, в..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-4000 купити в Україні - Київ GEM Premier 4000 - аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти, гемоглобін, показники оксиметрии, і білірубін. Аналізатор ..
0 грн.
0
Аналізатор електролітів LabAnalyt 910 купити в Україні - Київ Вбудований мікропроцесор дозволяє робити автоматичний забір зразка, обчислювати результат і друкувати його за допомогою вбудованого принтера Міні-комп’ютер контролює знос електродів і ..
95 000 грн.
0
EPOC Портативний аналізатор газів крові, електролітів, гематокриту, метаболітів купити Україна - Київ Портативний експрес-аналізатор газів крові, електролітів, гематокриту, метаболітів розробки канадської фірми Epocal незамінний для експрес-діагност..
405 000 грн.
0
Електрофорез V8 купити в Україні - Київ «V8» - автоматична система капілярного електрофорезу нового покоління  Восьмиканальна автоматизована система капілярного електрофорезу, призначена для пробопідготовки, розділення і аналізу білк..
0 грн.
0
Автоматичний аналізатор електролітів Convergys ISE auto купити в Україні - Київ Специфікація Виробник Країна Німеччина Технічні характеристики Вага 6,5 кг Зразок цільна кров, си..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові електролітів і метаболітів Convergys liquical купити в Україні Специфікація Виробник Країна Німеччина Технічні характеристики Вага 13 кг Зразок Цільна кров, артеріальна кров, сеча, сир..
520 000 грн.
0
Аналізатор електролітів Convergys ISE auto купити в Україні - Київ Специфікація Виробник Країна Німеччина Технічні характеристики Вага 6,5 кг Зразок цільна кров, сироватка, плазма, ліквор, сеча Калібрув..
0 грн.
0
Аналізатор електролітів Convergys ISE comfort купити в Україні - Київ Специфікація Виробник Країна Німеччина Технічні характеристики Вага 6,5 кг Зразок Цільна кров, сироватка, п..
0 грн.
0
Аналізатор електролітів E-Lyte Plus на 5 параметрів купити в Україні - Київ E-Lyte Plus на 5 параметрів - аналізатор електродного типу для вимірювання електролітів в сироватці, цільної крові і сечі.  Прилад автоматично відбирає кров, аналізує ..
113 099 грн.
0
Ручний електрофорез SAS-MX купити в Україні - Київ SAS-MX - універсальна електрофоретична камера для ручних методик, працює з будь-яким типом носіїв. При зростанні обсягів досліджень можливе суміщення з автоматичною системою забарвлення і ..
0 грн.
0
Електрофорез SAS-1 Plus купити в Україні - Київ SAS-1 Plus - автоматична система для розгону фракцій методом електрофорезу, здійснює нанесення зразків в автоматичному режимі. Прилад проводить електрофорез по одній з вбудованих програм. Для..
0 грн.
0
Електрофорез SAS-2 купити в Україні - Київ SAS-2 - настільна автоматична система обробки гелів, виконує фарбування, освітлення та сушка гелів по одній з вбудованих програм, які вибираються користувачем в залежності від виконуваного дослідж..
0 грн.
0
Портативний аналізатор газів крові, електролітів OPTI CCA-TS2 купити в Україні - Київ OPTI CCA TS2 - переносний аналізатор електролітів і газів крові для використання при невідкладних станах за межами лікарні або в стаціонарі. Вимірює pH, PCO2..
378 000 грн.
Аналізатори електролітів

Аналізатор електролітів купити в Україні


Своєчасна діагностика захворювань і підбору відповідних схем лікування не може обійтися без спеціального оснащення в клініці, обладнання.  Кожна медична лабораторія повинна мати аналізатор електролітів і газів крові.  Ми пропонуємо якісні аналізатори - портативні і стаціонарні, які працюють на інноваційних технологіях.  Вони, в свою чергу, поєднують в собі фотометрії і флуоресцентний аналіз.

Даний тип обладнання застосовується для діагностики:

  • цукрового діабету,
  • астми,
  • отруєння
  • передозуванні ліків,
  • ниркової і серцевої недостатності,
  • вірусної і бактерійної інфекції
  • порушення обміну речовин

    Постановка коректного діагнозу можлива тільки при наявності точних і швидких результатів досліджень.

     

    Аналізатор електролітів: класифікація

    Аналізатори електролітів можна розділити за технологіями виконання:

    • касетною
    • традиційною

      У першому випадку аналізатор зажадає мінімальне втручання технічного персоналу.  Прилад застосовується для конкретного кількості певних досліджень.  Лабораторії або клініці досить просто купити картриджі і використовувати його за вказане на картриджі час.  Як тільки термін придатності буде закінчено або картридж виробить свою кількість, необхідно замінити картридж на новий.

      Стандартні аналізатори дозволяють виміряти:

      • гемоглобін
      • гематокрит
      • рН крові
      • іони калію, натрію, кальцію, які містяться в плазмі
      • насичення крові киснем, вуглекислим газом.


      Переваги аналізаторів електролітів

      Стаціонарний і портативний вид аналізаторів має ряд переваг:

      • прості в експлуатації.  Приладам не знадобиться тривала настройка і налагодження
      • ПО ретельно продумано, з наочним наданням результатів аналізу
      • економічні.  В роботі приладів потрібно невелику кількість реагентів
      • швидкість проведених аналізів досить висока
      • максимальна точність отриманих результатів


      Купити аналізатор електролітів в інтернет-магазині Gorizont Medical

      Устаткування, яке пропонує компанія Горизонт Медікал, має обов'язкову гарантію 12 місяців, сертифікати, відповідає вимогам, які пред'являються до кожного високоточній медичного приладу.

      Аналізатори електролітів купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

      Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

      Тел .: +38 (066) 415-56-59 

               +38 (097) 794-91-85