0

Лапароскопія

0
Лапароскоп HAWK 30°, Ф10*318 мм, автоклавуючий купити в Україні - КиївОптика HAWK 30°, Ф10*318 мм, автоклавуюча. Лапароскоп від відомої китайської компанії HAWK з HD-якістю. Діаметр 10 мм, довжина 318 мм, кут огляду 30 градусів.&..
47 040 грн.
0
Лапароскоп HAWK 30°, Ф5*328 мм, автоклавуючий купити в Україні - КиївЛапароскоп від відомої китайської компанії HAWK з HD-якістю. Діаметр 5 мм, довжина 328 мм, кут оляду 30 градусів. Сфера застосування: урологія, гінекол..
43 680 грн.
Лапароскопія

Купити лапароскопічне обладнання в Україні - Київ

Лапароскопічні апарати призначені для проведення хірургічної операції на внутрішніх органах. Операція за допомогою обладнання для лапароскопії проводиться через невеликий розріз діаметром близько 1,5 сантиметра, в порівнянні з традиційною хірургією - відсутність великих отворів для можливості проведення операції. До переваг лапароскопії можна віднести швидку реабілітацію, малу травматичність, короткий термін перебування в стаціонарі.

Лапороскопією називають хірургічні інструменти, які представляють собою телескопічні трубки з відеокамерами і лінзами. Вони в свою чергу забезпечують високу роздільну здатність зображення. У комплектацію лапароскопа входить ксенонове або ж галогенове джерело світла. На сьогоднішній день операції такого типу майже витіснили відкритий вид оперування, адже за допомогою лапароскопа зображення можна збільшити практично в 40 разів, таким чином лікар може побачити проблемні місця під мікроскопом зі зміною кута нахилу. Завдяки чіткому збільшенню зображення, операція буде найбільш точною, що дозволить зберігати найбільш тонкі сплетення нервів, кровоносних судин.

Лапароскопічні прилади, які ви знайдете в магазині Gorizont Medical

  1. Хірургічний лапароскоп
  2. Інсуфлятор ендоскопічний
  3. Інструменти і набори лапароскопічні
  4. Аcпіратори-іригатори для ендоскопії.

Ендоскопи поділяються на:

  • Біопсійний, який використовується для взяття тканини, що буде потрібна для вивчення постановки точного діагнозу.
  • Операційний, який призначається для того, щоб провести малоінвазивні операції.
  • Оглядовий, який призначається для проведення огляду необхідного внутрішнього органу, діагностики хвороб.

Слід звернути вашу увагу, що ендоскопи можна розділити на дитячі, дорослі

Відрізняється також тип фіксації зображень лапароскопічного інструменту:

  • Телеендоскоп, що виведе результати огляду на екран
  • Фотоендоскоп, що спроектує зображення на фотоплівки,
  • Кіноендоскоп спроектує огляд на кіноплівки.

З вибором лапароскопічних інструментів необхідно врахувати ті завдання, які будуть вирішуватися лікарем за допомогою даного апарату: діагностичні цілі, малоінвазивна хірургія, біопсія. Наша компанія допоможе у виборі, як тільки наш менеджер уточнить у клієнта всі деталі та побажання по вибору лапароскопічного приладу.

Лапароскопічне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59 

          +38 (097) 794-91-85