0

Магнітотерапія

0
Апарат імпульсної низькочастотної магнітотерапії АЛІМП-1 купити в Україні - Київ АЛІМП-1 – апарат, призначений для надання терапевтичного впливу на організм людини імпульсним рухомим магнітним полем. Підставою для застосування низькочастотних м..
21 900 грн.
0
Апарат для магнітотерапії та магнітофореза ПОЛЮС - 3 купити в Україні - Київ Апарат для магнітотерапії та магнітофореза Полюс- призначений для для проведення процедур магнітотерапії та магнітофореза в офтальмології, стоматології та отоларингології і..
46 043 грн.
0
Апарат магнітотерапевтичний низькочастотний ПОЛЮС - 4 купити в Україні - Київ Апарат магнітотерапевтичний низькочастотний "ПОЛЮС - 4" є двоканальним джерелом обертового електромагнітного поля з двома індукторами-електромагнітами соленоїдального типу..
49 320 грн.
0
Магнітотерапевтичний апарат Радіус-Магніт купити в Україні - Київ Апарат призначений для проведення процедур магнітотерапії змінним магнітним полем (МП), що впливає на вогнища ураження, в тому числі внутриполостной локалізації і, може бути використа..
113 400 грн.
Магнітотерапія

Обладнання та апаратура для магнітотерапії купити в Києві і Україні


Купити апарати для магнітотерапії за найкращою ціною Київ Україна ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.


Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85