Категорії

В наличии Код: ENDO FLEX
21000 грн.
Купити
В наличии Код: RAY
9300 грн.
Купити
В наличии Код: ELIT
8900 грн.
Купити
В наличии Код: TABO
6000 грн.
Купити
В наличии Код: SADDLE FLEX
23000 грн.
Купити
В наличии Код: SADDLE PROFI
23450 грн.
Купити
В наличии Код: EKO
7000 грн.
Купити
В наличии Код: SADDLE
9100 грн.
Купити

Стільці медичні стоматологічні в Україні - Київ

Медичний стілець виготовляється для медичного закладу, видів і типів стільців досить багато, а сучасні виробники на сьогоднішній день створюють для кожної сфери застосування стільці під конкретні вимоги. Єдина загальна ознака - забезпечення комфорту, ефективність роботи персоналу.

Вимоги до медичного стільця

Медичні стільці мають ряд вимог, які потрібно врахувати при виборі даного типу меблів:

  • Надійність і довговічність. Це стосується поверхні медичних меблів, яка повинна бути виготовлена ​​із стійкого матеріалу від частого застосування дезінфекційного засобу та впливу корозії. Найбільш надійний матеріал - нержавіюча сталь.
  • Зручність, що стосується комфорту пацієнта (положення для маніпуляцій), зручність медичного працівника при здійсненні певної процедури.
  • Простоту у використанні. Стілець повинен бути стійким, але також легкий в моделюванні, потреби до трансформації.

Медичний стілець. Види

При виборі медичного стільця, необхідно врахувати не тільки ряд технічних вимог, але і конструкцію під певний вид застосування.

  1. Донорські стільці, які призначаються виключно для забору крові. На нашому сайті ви зможете вибирати модель з підлокітником або навіть двома підлокітниками. Ми пропонуємо варіанти з каркасом з металевого профілю. Такий стілець буде зручним для пацієнта, адже оббивка - якісний шкірозамінник, а за допомогою прогумованих ніжок виріб буде стійким. Конструкція не повинна мати жодної гострої частини, що додає безпеки для лікарів і пацієнтів.
  2. Стоматологічний стілець може знадобитися як для лікування, так і для проведення рентгена. Завдяки м'якій оббивці і зручному підголовнику пацієнт зможе максимально розслабитися, тим самим не ускладнювати роботу лікаря.
  3. Стільці для пологів досить актуальні і розроблені для прийняття пологів сидячи. Такий стан пологів все більше набирає популярності за рахунок своєї зручності породіллі і безпеки самих пологів. Стільці даного призначення мають прогумований тип ніжок, що не дозволить виробу ковзати по підлозі. До переваг необхідно віднести також м'яку оббивку, ручки, що допоможе жінці утримати рівновагу.
  4. Масажні стільці, які можуть мати як підставку рук, так і підставки плечових суглобів, вирізи для обличчя, більшість стільців зроблено з м'якої безшовної оббивки. Завдяки легкості і типу самого стільця, він легкий в транспортуванні за рахунок складного механізму.


Медичний, стоматологічний стілець купить в Україні за доступною ціною


Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.


Зворотній дзвінок