0

Ультразвукова терапія

0
Апарат ультразвукової терапії Sonic-Stimu Pro UT1041 купити в Україні - Київ Sonic-Stimu Pro UT1041 володіє всіма характеристиками і перевагами сучасного ультразвукового терапевтичного обладнання. Випромінювачі мають ергономічну форму ультразву..
55 395 грн.
0
Ультразвуковий апарат АУЗХ-100-ФОТЕК купити в Україні - КиївЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ• Два режими для ультразвукового впливу  • Режим для аспірації рідини з оброблюваної області  • Режим для управління ирригацией лікарського розчину в к..
231 800 грн.
Ультразвукова терапія

Апарати та обладнання для ультразвукової терапії (УЗД) купити в Україні за ціною світових виробників медичного обладнання.

У каталозі представлені прилади з офіційною гарантією від виробників. Наша компанія надає гарантійне та сервісне обслуговування, а також навчає медперсонал навичкам управління пристроями. Щоб купити апарат, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті: ми приймаємо заявки 24/7.


Купити апарат ультразвукової терапії

Купити ультразвуковий апарат для косметолога - крайня необхідність. Він буде задіяний у вашій практиці щодня. Будь-який професійний ультразвуковий апарат добре поєднується з іншими апаратними процедурами, досить компактний і простий в управлінні. З ним можливості розширюються, а кількість відвідувачів - зростає в кілька разів!

Ознайомтеся з каталогом на сайті. У нас можна купити новітні моделі апаратів, призначених для ультразвукової терапії.


Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати ультразвукової терапії в усі обласні центри та великі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85