0

Лабораторія

0
Автоматичний імуноферментний аналізатор Diasorin Liaison XL купити в Україні - Київ Технічні характеристики Метод визначення - пряма іммунохемілюмінесценція з використанням парамагнітних частинок Калібрування: по 2 точкам Стабільність..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-120 купити в Україні - Київ Biochem FC-120 - автоматичний біохімічний аналізатор продуктивністю 100 вимірювань на годину. Biochem FC-120 повністю автоматизований настільний прилад з відкритою реаг..
460 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-200 купити в Україні - Київ Біохімічний аналізатор BioChem FC-200 - повністю автоматизований настільний біохімічний аналізатор, який відповідає вимогам сучасної лабораторії. Зручний для в..
640 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-360 купити в Україні - Київ BioChem FC-360 є високопродуктивним повністю автоматичним настільним аналізатором відкритого типу для отримання результатів з клінічної хімії, імунології, електролітів, ..
1 050 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 240 купити в Україні  - Київ Chemray 240 (Rayto) - настільний біохімічний аналізатор для лабораторій з середнім завантаженням, який дозволяє виконувати безліч досліджень клінічної хімії та іммунотур..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 330 купити в Україні Chemray 330 - автоматичний біохімічний аналізатор для клінічної хімії підходить для лабораторій з середнім потоком пацієнтів. Відкрита система для реагентів будь-якого виробника. ..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 420 купити в Україні - Київ Chemray 420 - автоматичний біохімічний аналізатор для проведення рутинних і спеціалізованих досліджень в медичних лабораторіях з великим потоком пацієнтів.  Відкрит..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор DIRUI CS-T240 купити в Україні - Київ Настільний автоматичний біохімічний аналізатор довільного доступу. Продуктивність до 240 тестів на годину. Аналізатор простий в експлуатації і призначений для проведення ..
870 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор XL-100 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-100.  Визначення активності ферментів:  Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамі..
480 000 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-10 (DE-10) купити в Україні - Київ Дистилятор ДЕ-10 виробляє до 10л дистильованої води в годину. Корпус дистилятора, зроблений з якісної нержавіючої сталі з великим терміном служби. Конструкція ДЕ-10: котел з випа..
20 032 грн.
1
Аквадистиллятор електричний ДЕ-10М купити в Україні - Київ Аквадистиллятор електричний ДЕ-10М. Апарат призначений для виробництва дистильованої води. Апарат складається з аквадистилятора і електрощита. Робота заснована на конденсації ретельно відсеп..
18 935 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-25М купити в Україні - Київ Апарат призначений для виробництва дистильованої води. 25 л / год Представлена ​​продукція відповідає за виробництво дистильованої води. Електрощит і аквадистилятор - основні складові апара..
21 778 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЕ-4М купити в Україні - Київ Апарат призначений для виробництва дистильованої води Представлений апарат необхідний для того, щоб виробляти дистильовану воду. Електричний аквадистилятор ДЕ-4М включає в себе електрощит і ..
13 730 грн.
0
Аквадистиллятор електричний ДЭ-5 (DE-5) купити в Україні - Київ Виробництво Shanghai Sanshen Medical Instrument Co., LTD, Китай Аквадистиллятор електричний DE-5 призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, лабораторіях т..
15 616 грн.
0
Аквадистиллятор электрический DE-20 (ДЕ-20) купити в Україні - Київ Дистилятор ДЕ-20 виробляє до 20 л дистильованої води в годину. Корпус дистилятора, зроблений з якісної нержавіючої сталі з великим терміном служби. Конструкція ДЕ-20: котел з в..
24 416 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-3500 купити в Україні - Київ GEM Premier-3500 - це аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти і гемоглобін. Аналізатор призначений для операційних, в..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-4000 купити в Україні - Київ GEM Premier 4000 - аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти, гемоглобін, показники оксиметрии, і білірубін. Аналізатор ..
0 грн.
0
Аналізатор електролітів LabAnalyt 910 купити в Україні - Київ Вбудований мікропроцесор дозволяє робити автоматичний забір зразка, обчислювати результат і друкувати його за допомогою вбудованого принтера Міні-комп’ютер контролює знос електродів і ..
95 000 грн.
1
Аналізатор сечі Dirui H-100 купити в Україні - Київ Принцип роботи аналізатора ґрунтується на вимірюванні рівня відбиття холодного білого світла з високим ступенем світіння. Система комунікації дозволяє підключатися до робочої станції з аналізу осад..
39 800 грн.
2
Аналізатор сечі Dirui H-500 купити в Україні - Київ Dirui H-500 - автоматичний аналізатор для клінічного аналізу сечі методом сухої хімії на тест-смужках. Висновок результатів аналізу на друк проводиться автоматично.  Визначені параметри Dirui..
53 500 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-1000 купити в Україні - Київ Досліджувані параметриMEDITAPE UC-10S: рН (рН), глюкоза (GLU), білок PRO, еритроцити/гемоглобін (BLD), уробіліноген (URO) , кетони (KET), білірубін (BIL), нітрити (NIT), лейкоцити (LEU), питома ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UC-3500 купити в Україні - Київ 1. Повна автоматизація фізико-хімічного аналізу сечі.2. Технологія кольорової CMOS-матриці і виняткова якість реагентів забезпечує високу швидкість (276 зразків на годину) і точність аналізу.3. ..
0 грн.
0
Аналізатор сечі Sysmex UF-4000/5000 купити в Україні - Київ Об'єм зразкаОб'єм зразка (сеча або біологічна рідина), що її аспірує аналізатор, — 0,45 мл, незалежно від режиму подавання.Мінімальний об'єм зразка у пробірці для виконання аналізу:• Для ав..
0 грн.
0
Аналізатор сечі ветеринарний BA600 VET купити в Україні - Київ BA600 VET - це компактний напівавтоматичний аналізатор сечі з сенсорним екраном і зручним для користувача програмним забезпеченням. Вбудований термопринтер дозволяє користувачеві роздрук..
Состояние: Новое Тип оборудования: анализатор мочи
37 300 грн.
Лабораторія

Медичне лабораторне обладнання


Компанія Gorizont Medical пропонує лабораторне обладнання, техніку, апарати та витратні матеріали для біохімічного, гематологічного, імуноферментного та інших видів аналізів - все те, що в першу чергу необхідно для професійної роботи в клініко-діагностичних лабораторіях поліклінік, лікарень і медичних центрів.

У лінійці нашої компанії представлені основні види лабораторної техніки.

Грамотний підхід до вибору необхідного обладнання для лабораторної діагностики є, мабуть, найважливішим аспектом в питанні оснащення клініко-діагностичних центрів. Достовірність і своєчасність видаваних результатів лабораторних досліджень є головною відмітною особливістю діяльності будь-якої клініко-діагностичної лабораторії, так як, в кінцевому підсумку, від цього залежить правильність призначається лікарем лікування. Компанія стежить за останніми розробками в цій галузі і пропонує тільки якісну техніку, яка пройшла контроль якості, і має сертифікати, ліцензії та посвідченнями.

Фахівці нашої компанії завжди допоможуть з підбором необхідної лабораторної апаратури, забезпечать необхідну технічну підтримку придбаного апарату.

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.
Тел .: +38 (066) 415-56-59
          +38 (097) 794-91-85