0

Офтальмоскопи

0
Амбліотренер АТР-1 купити в Україні - Київ Призначений для вправ при амбліопії, що поєднують зорові роздратування зі звуковими, кинестетическими і тактильними при центральній монокулярной фіксації, з метою відновлення і закріплення правильної моноку..
20 999 грн.
0
Офтальмометр ОФ-3 купити в Україні - Київ Призначений для вимірювання радіуса кривизни і рефракції передньої поверхні рогівки неастігматіческого очі, а також для визначення астигматизму, рефракції і радіусів кривизни в кожному головному перетині і п..
61 000 грн.
0
Офтальмоскоп YZ11D АСDC купити в Україні - КиївГалогенні лампи з рівномірним освітленням відображає реальні кольори тканин очного дна. Інтелектуальна система, зручна для мобільного діагностики. Прилад оснащений спеціальним зарядним пристроєм, який за..
12 375 грн.
0
Офтальмоскоп YZ6F купити в Україні - КиївРівномірна пляма, чітке вертикальне зображення очного дна. М'яка гума навколо окулярів захищає очі і стабілізує офтальмоскоп Застосування противібраційний дизайну і автоматичне вимикання забезпечує безпеку і н..
10 935 грн.
0
Офтальмоскоп YZ6G купити в Україні - КиївПідвісного типу. Галогенні лампи з рівномірним освітленням передає реальні кольори внутрішньоочних тканин. Характеристики - YZ6G - підвісного типу - галогенні лампи з рівномірним освітленням передає реаль..
10 935 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E10 купити в Україні - Київгвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазон лін..
3 921 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E15 купити в Україні - Київгвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C светорегулятор з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -20 діоптрій в су..
4 209 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E30 купити в Україні - Київзамок "Клік" вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +2..
4 962 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним ..
6 202 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 (3,5 В) купити в Україні - Київзамок "Клік" світлосильна ксенон-галогенова лампа 3,5 В металева акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діап..
12 847 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 купити в Україні - Київдля зарядки в розетку (EС 240 В) замок "Клік" світлосильна ксенон-галогенова лампа 3,5 В металева акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла в компле..
12 847 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 ЄС купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапазо..
7 110 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe EUROLIGHT E36 США купити в Україні - Київзамок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яскравість світла з коліщатком плавно коригувальним діапаз..
6 202 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe PICCOLIGHT E50 купити в Україні - КиївДоступні варіанти: синій чорний сірийХарактеристики Батарейкова рукоятка (AA) вакуумна лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -20 ді..
3 544 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe PICCOLIGHT E56 купити в Україні - КиївДоступні варіанти: синій чорний сірийХарактеристики Батарейкова рукоятка (AA) вакуумна лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 до -..
4 386 грн.
0
Офтальмоскоп KaWe PICCOLIGHT E56 / ЕС купити в Україні - КиївДоступні варіанти: синій чорний сірий Характеристики Батарейкова рукоятка (AA) LED лампа 2,5 B коліщатком плавно коригувальним діапазон лінз від +20 ..
4 386 грн.
Офтальмоскопи

Офтальмоскопи - купити в Києві і Україні ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.

Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85