Категорії

В наличии Код: ДЭ-10
20032 грн.
Купити
Нет в наличии Код: ДЕ-10М
18935 грн.
Купити
Нет в наличии Код: ДЕ-25М
21778 грн.
Купити
Нет в наличии Код: ДЕ-4М
13730 грн.
Купити
В наличии Код: ДЕ-5
15616 грн.
Купити
В наличии Код: DE-20
24416 грн.
Купити
Купити
Купити

Лабораторні дистилятори: види та особливості

Потреба чистої води у лікарнях та інших медичних закладах – практично у кожній сфері та області лікування. Наприклад, кожен лабораторний досвід неможливий без очищеної води, чого можна досягти завдяки дистиляторам. Рідина, яка була очищена в дистиляторі, не має шкідливої ​​домішки, сторонньої сполуки, ось чому з використанням такої води лаборант лікар отримає більш точний результат, а дорогі медичні прилади служитимуть багато років поспіль без нарікань.

За якими ознаками класифікуються дистилятори

Існує деяка різниця серед даних приладів, де виділяють:

  • Бідистилятор, який має мембранний тип і вода, що пройшла очищення в цьому приладі, може служити для ополіскування лабораторних інструментів, посуду для приготування реагентів, буферів, розведення проб.
  • Мембранний дистилятор. Використовується для отримання чистого середовища, для роботи стерилізаторів, пари генератора. Також такий варіант води можна застосовувати для промивання ємності, що знаходиться в постійному користуванні лабораторії.
  • Деіонізатор мембранний. Вода такої очистки використовується для аналізів спектральних типів, досліджень слідової кількості, електрофорезу, біологічного, молекулярного типу.

Основні критерії

Необхідно виділити кілька важливих складових для вибору відповідного дистилятора:

  1. За брендом,
  2. За кількістю дистиляту, що виробляється за одиницю часу,
  3. За якістю матеріалу, складання,
  4. За гарантією та терміном служби приладу,

За обсягом (літражем).Як тільки було прийнято рішення щодо вищеперелічених характеристик, необхідно також врахувати такі моменти:

  • Яка витрата рідини при охолодженні конденсатора, що повністю відбивається на додаткових витратах.
  • Якою буде схема підключення – 1 або 3-фазна. При виборі потужних аквадистилляторів, наприклад, на 20-25 літрів, буде трифазна мережа.
  • Де можна розташувати дистилятор - або ж на спеціально відведеному під нього місці на столі або окремо на спеціальних підставках.

За словами покупців, найзручніший варіант – такий прилад, який має вбудований охолоджувач води.

Наша компанія допоможе вам підібрати необхідний для роботи дистилятор з урахуванням витрат води та споживання на кожен прилад аналіз, який необхідно проводити щодня. Адже основною вимогою кожного такого приладу є робота з використанням наявного ресурсу в приладі, тобто дистилятор завжди потрібно залишати дещо недовантаженим.

Дистилятори води купити в Україні - Київ. Порівняти ціни. Запитати: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні. Гарантія.


Зворотній дзвінок