0

Наркозні апарати

0
Аппарат ингаляционной анестезии высокого класса. Предназначен для проведения анестезии во время хирургического вмешательства в специализированных медицинских учреждениях. Имея умеренную стоимость, является доступным решением для проведения анестезии...
479 655 грн.
0
Наркозно-дыхательный аппарат GSM-IIIC купити в Україні - Київ Апарат призначений: для штучної вентиляції легенів, для забезпечення інгаляційного наркозу і при самостійному диханні пацієнта. Апарат GSM-IIIC можна використовувати для дорослих і дітей...
326 000 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат високого класу Maja X50 PLUS купити в Україні - Київ Наркозно-дихальний апарат високого класу Maja X50 + з електронними ротаметрами і змішувачем для роботи з дорослими, дітьми та новонародженими. Основний блок. Робот..
2 120 000 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат Heal Force Anaeston 3000PS-2H купити в Україні - Київ Головні характеристики: Застосування: для дорослих та дітей. Має маркування СЕ, відповідає клінічним нормам ЕС. Параметри сигналізації: високий/низький тиск в ..
446 900 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат Practice 3200 купити в Україні - Київ Ергономіка: Застосовується для наступних груп пацієнтів: дорослі та діти Великий LCD-екран, різні моніторингові криві та параметри в кольоровому відображенні Режими IPPV, SIMV, р..
1 433 600 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат Practice 3700 купити в Україні - Київ Основні особливості наркозного обладнання Practice 3700: Використовується як для дорослих, так і для дітей. Вбудований яскравий TFT дисплей. Діагональ 10,4 ". Вентиляці..
1 848 000 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат Practice 3700 Pro купити в Україні - Київ З електронним ротаметромОсновні особливості наркозного обладнання Practice 3700: Використовується як для дорослих, так і для дітей. Вбудований яскравий TFT дисплей. Діаг..
2 228 800 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат S6100 Brightfield купити в Україні - Київ Наркозно-дихальні апарати Brightfield - поєднання інноваційних технологій, якості і багатофункціональності. Особливості наркозно-дихальних апаратів Brightfield Підходять..
0 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат S7100 Brightfield купити в Україні - КиївНаркозно-дихальний апарат S7100 - модульна анестезіологічна система експертного класу для дорослих, дітей і новонароджених з сенсорним інноваційним екраном управління діагоналлю 18.5..
0 грн.
Наркозні апарати

Апарати наркозні і наркозно-дихальні купити в Києві і Україні ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.