0

Анатомічні моделі

0
Модель кістяка людини Фред з рухомим хребтом купити в Україні - Київ Фред - це рухомий скелет. Гнучкий хребет Фреда може добре показати будь-яке людське рух. Згинаючи хребет Фреда можна залишити його в тому положенні, яке демонструє правильну і непр..
37 600 грн.
0
Стандартна модель кістяка людини Стен купити в Україні - Київ Уже понад 50 років ідеальна модель для лікарень, шкіл, університетів і лабораторій.   'Стен'. Стандартний скелет людини на 4-х роликової стійці  Спеціальний спосіб монтаж..
18 800 грн.
Анатомічні моделі

Купити анатомічні моделі в Україні

Анатомічна модель стане надійним помічником в навчальних цілях для подібного профільного закладу. Таке пристосування може застосовуватися в повсякденній практиці лікаря будь-якого фаху. Зверніть увагу, що моделі є прекрасним доповненням до шкільних курсів як наочний приклад дидактичного матеріалу з анатомії людини.

Слід звернути вашу увагу, що видів анатомічних моделей дуже багато і всі вони різні, що необхідно пов'язувати з настільки складною будовою людського тіла і організму. Модель представляється, як окремою частиною конкретного органу, так і розтином «поперек / уздовж» і створена з декількох частин. Також ви можете вибирати серед моделей із здорових органів, частини тіла або з патологічним моделюванням - це може бути як ціла система, так і окремо орган. Представлені моделі з вродженими патологіями або з тим, які були викликані травмою, хворобою.

Необхідно розділити існуючі моделі на наступні:

Череп і головний мозок, що продемонструє зовнішній вигляд, кожну особливість в розташуванні структури головного мозку, будови шлуночків, циркуляцію цереброспинальної рідини.

Опорно-руховий апарат, де модель представлена ​​у вигляді функціонального посібника з можливістю приводити в рух суглоби, м'язи, хребет, зв'язки.

Серце і судинна система, де наочний матеріал використовується для вивчення кожної функції: здорове серце, ураження найбільш поширеними патологіями.

Очі - як збільшені, так і стандартного розміру, що продемонструє мікроскопічні будови очного яблука, вкаже основний патологічний стан органу зору.

Щелепи, що дозволить вивчити будову ротової порожнини в цілому і дасть можливість розглянути елементи нижнього, верхнього зубних рядів.

За допомогою використання анатомічної моделі, муляжу, тренажера, з'являється можливість отримати об'єктивну оцінку, інформацію про те, як влаштований організм і тіло людини.

Ми пропонуємо кращу якість моделей, які з роками не втратять своїх основних якостей, кольору, функціонала. Наші анатомічні моделі - найбільш реалістичні копії, обладнані колесами для зручності лектора, лікаря, вчителя, а також мають рухомі елементи в залежності від обраної вами моделі. Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібного варіанту, зверніться до менеджера і вже за лічені хвилини ви отримаєте на пошту комерційну пропозицію по запиту з урахуванням ваших вимог, побажань по анатомічним моделям. На сайті представлена ​​лише основна частина основних моделей.

Анатомічні моделі купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85