0

Аналізатори газів крові

0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-3500 купити в Україні - Київ GEM Premier-3500 - це аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти і гемоглобін. Аналізатор призначений для операційних, в..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові та електролітів GEM Premier-4000 купити в Україні - Київ GEM Premier 4000 - аналізатор критичних станів картриджного типу, який визначає гази, електроліти, метаболіти, гемоглобін, показники оксиметрии, і білірубін. Аналізатор ..
0 грн.
0
EPOC Портативний аналізатор газів крові, електролітів, гематокриту, метаболітів купити Україна - Київ Портативний експрес-аналізатор газів крові, електролітів, гематокриту, метаболітів розробки канадської фірми Epocal незамінний для експрес-діагност..
405 000 грн.
0
Електрофорез V8 купити в Україні - Київ «V8» - автоматична система капілярного електрофорезу нового покоління  Восьмиканальна автоматизована система капілярного електрофорезу, призначена для пробопідготовки, розділення і аналізу білк..
0 грн.
0
Аналізатор газів крові електролітів і метаболітів Convergys liquical купити в Україні Специфікація Виробник Країна Німеччина Технічні характеристики Вага 13 кг Зразок Цільна кров, артеріальна кров, сеча, сир..
520 000 грн.
0
Ручний електрофорез SAS-MX купити в Україні - Київ SAS-MX - універсальна електрофоретична камера для ручних методик, працює з будь-яким типом носіїв. При зростанні обсягів досліджень можливе суміщення з автоматичною системою забарвлення і ..
0 грн.
0
Електрофорез SAS-1 Plus купити в Україні - Київ SAS-1 Plus - автоматична система для розгону фракцій методом електрофорезу, здійснює нанесення зразків в автоматичному режимі. Прилад проводить електрофорез по одній з вбудованих програм. Для..
0 грн.
0
Електрофорез SAS-2 купити в Україні - Київ SAS-2 - настільна автоматична система обробки гелів, виконує фарбування, освітлення та сушка гелів по одній з вбудованих програм, які вибираються користувачем в залежності від виконуваного дослідж..
0 грн.
0
Портативний аналізатор газів крові, електролітів OPTI CCA-TS2 купити в Україні - Київ OPTI CCA TS2 - переносний аналізатор електролітів і газів крові для використання при невідкладних станах за межами лікарні або в стаціонарі. Вимірює pH, PCO2..
378 000 грн.
0
Система аналізу газів крові RAPIDPoint 500 купити в Україні - Київ Система аналізу газів крові RAPIDPoint® 500, створена для вирішення завдань point-of-care, використовує перевірену технологію Siemens, яка забезпечує швидкі, точні та всебічні р..
0 грн.
Аналізатори газів крові

Аналізатор газів крові купити в Україні

Аналізатори газів крові необхідні для кожної клініки, лікарні, адже для постановки правильного лікування необхідні точні вимірювання. Купити аналізатор газів крові в інтернет магазині Gorizont Medical можна високої якості, недорого, з консультацією та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Щоб отримати результат за допомогою даного приладу, необхідно взяти 110 мкл крові і протягом 1-2 хвилин результати можна вивчати. За рахунок літієвих акумуляторів, кожен такий прилад буде відрізнятися автономністю і застосовується для виїздів, адже його не обов'язково підключати до стаціонарних електромереж. Типи аналізаторів газів крові: 

  • стаціонарні, 
  • переносні (мобільні). 

Кольорові сенсорні дисплеї, якими оснащені практично всі аналізатори, дають можливість швидко і зрозуміло управляти системою, а також проводити моніторинг результатів. 

Принцип роботи 

Щоб виміряти показник газів крові, електролітів, необхідно невелику кількість цільної крові: капілярна, венозна, артеріальна. Принцип роботи аналізаторів заснований на потенціометричних методах вимірювання рН, а також змісту іонів Na⁺, K⁺, Са²⁺, Cl-. Існує ряд приладів, в яких електроліти потрібно досліджувати іоноселективних електродом, електродів порівняння. Найчастіше виробник пропонує прилад з картриджами, в яких знаходяться реагенти. 

Особливості 

Кожен прилад має компактні розміри, що дозволить перевозити даний прилад по відділеннях і в машині швидкої допомоги без використання електромережі .

Головні переваги аналізатор газів крові: 

  • Забір крові автоматичного типу на аналізи зі шприців або капілярів 
  • Результати відображаються на екрані з можливістю роздруківки 
  • Обробка проби здійснюється досить швидко - 60 -70 секунд з розрахунку на 1 аналіз 
  • Автоматичне калібрування 
  • Автоматичний режим очікування 
  • Пам'ять варіюється від 200 до 10 000 результатів 
  • Передавати інформацію на інше поєднане пристрій можливо по USB -Порт 

Саме завдяки простоті управління, а також миттєвої обробці проб підвищується ефективність і точність в результатах. Таким чином забезпечується можливість в наданні екстреної допомоги пацієнта в критичній ситуації. Зверніть увагу, що завдяки відео-інструкцій, персонал швидко знайомиться з функціоналом аналізатора і можливостями самого приладу. 

Де застосовується аналізатор газів крові 

Такий прилад необхідний для палат інтенсивної терапії, ендокринології, стаціонарах кардіології. Такий прилад незамінний в операційній, відділенні травматології, де найчастіше необхідна оперативність, точні визначення показника гомеостазу. 

Як купити аналізатор газів крові високої якості? 

Компанія Gorizont Medical рада запропонувати клієнтам ряд сучасних аналізаторів газів крові - ціни від виробника. При виборі приладу у нас, ви отримаєте високу якість на всі лабораторні та ветеринарні аналізатори, гарантія та супровід входить у вартість приладу.

Аналізатори газів крові купити в Україні - Київ. Доступні ціни.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.