0

Столики, банкетки, ширми

0
Банкетка БК-2 медична купити в Україні - КиївБанкетка призначена для розміщення пацієнтів, які очікують прийому.Особливості: М'які елементи для кушеток і банкеток виготовляються на основі ДСП 16мм, поралона щільністю 50мм. Матеріал приємний на доти..
2 225 грн.
0
Банкетка зі спинкою БС-2 купити в Україні - Київ Призначення банкетки зі спинкою ПТР-БС-2: застосовується в лікувальних і оздоровчих закладах в кабінетах, коридорах і вестибюлях для розміщення пацієнтів, які очікують прийому лікаря. Опис: Металеви..
3 428 грн.
0
Банкетка коридорна БК-3 купити в Україні - Київ Банкетка коридорна БК-3 призначена для медичних закладів і служить для комфортного розміщення клієнтів, відвідувачів і співробітників. Складається з обтягнутого вінілісшкірою м'якого сидіння, встановле..
Цвет: Синий Количество посадочных мест: 3 Вид мягкой мебели: банкетка
2 950 грн.
0
Банкетка медична АТД-БК-2 купити в Україні - Київ Банкетка коридорна АТД-БК-2 призначена для використання в медичних закладах і служить для комфортного розміщення клієнтів, відвідувачів і співробітників. Складається з обтягнутого вініл з шкірою м'як..
2 225 грн.
0
Банкетка медична БК-1 купити в Україні - КиївОснащення медичних центрів зовні простими, але міцними і сучасними банкетками, забезпечує комфорт і безпеку пацієнтів. Банкетка медична БК-1 виготовлена ​​з металевого профілю покритого екологічно чистої ..
1 450 грн.
0
Банкетка медична зі спинкою БК-5 купити в Україні - Київ Банкетки медичні БК-5 (зі спинкою) Технологія гнутих труб дозволяє виробляти, естетично привабливий товар, менше вагою, не втративши міцності. Металеві частини пофарбовані методом порошкового ..
3 068 грн.
0
Банкетка медична зі спинкою ВПЛ-БК-4 купити в Україні - Київ Оснащення медичних центрів зовні простими, але міцними і сучасними банкетками, забезпечує комфорт і безпеку пацієнтів. Банкетка медична ВПЛ-БК-4 виготовлена ​​з металевого профілю покритог..
3 225 грн.
0
Кушетка медична оглядова B-40 купити в Україні - КиївДля розміщення пацієнтів під час діагностичних процедур та оглядів Опис: Функція налаштування висоти ліжка Функція нахилу спинної секції Наявність коліс, кожне з яких має гальмівний п..
Количество секций: 2 Максимально допустимая нагрузка: 180
26 900 грн.
0
Кушетка оглядова КС-1 купити в Україні - КиївПризначена для розміщення пацієнтів при лікувальному огляді і виконанні різних процедур. Кушетка складається з рами, звареної з труб прямокутного перетину, на якій укріплена м'яка панель, що складається з ..
Вес: 30
3 300 грн.
0
Кушетка процедурна з регульованим підголівником КРП купити в Україні - КиївКушетка КРП широко використовується в більшості медичних кабінетів при проведенні лікувального огляду і виконанні різних процедур. Кушетка являє собою металевий каркас, пофарб..
4 525 грн.
0
Кушетка процедурна КП купити в Україні - КиївКушетка процедурна КП застосовується в процедурних кабінетах для проведення загальних оглядів і процедур в медичних кабінетах. Відмінною особливістю кушетки є відсутність регульованого підголівника. Висота..
Длина: 1900 Количество секций: 1
4 190 грн.
0
Ростомір дитячий РД-1 купити в Україні - КиївЗростомір дитячий РД 1 використовується в дитячих кабінетах для вимірювання росту немовлят. Він являє собою корпус, виконаний з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухливий упор. На бічній стінці ростом..
Цвет: Коричневый Состояние: Новое Высота: 9.5 Максимальный измеряемый рост: 700
2 290 грн.
0
Ростомір з вагами РПВ-2000 купити в Україні - КиївЗростомір з вагами РПВ-2000 призначений для вимірювання зросту і ваги пацієнта в положенні стоячи. Поєднання двох процедур в медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця і часу їх проведення і р..
Гарантийный срок: 12 Тип: Весы-ростомеры Максимальный диапазон измерения, см: 200 Принцип работы: Электронный
2 440 грн.
0
Ростомір медичний РМ-П купити в Україні - КиївЗростомір медичний підлоговий РМ-П призначений для вимірювання росту в медичних установах різного профілю. Підлогова підставка обтягнута шкір замом, для того щоб пацієнту було комфортно ставати на неї бос..
Гарантийный срок: 12 Тип: Ростомер Максимальный диапазон измерения, см: 210 Подсветка клавиш: нет
1 290 грн.
0
Ростомір медичний РП-2000 купити в Україні - КиївРостомір підлоговий РП-2000 призначений для вимірювання зросту у пацієнта в положенні стоячи. Простота і легкість використання роблять зростомір РП-2000 найбільш оптимальним рішенням для оснащення меди..
Гарантийный срок: 12 Тип: Ростомер Максимальный диапазон измерения, см: 200
1 450 грн.
0
Ростомір сидячи-стоячи РС-2000 купити в Україні - КиївЗростомір РС-2000 призначений для вимірювання зросту у пацієнта в положенні сидячи і стоячи. Для вимірювання росту в положенні сидячи використовується відкидне сидіння, яке необхідно прибрати для ..
Гарантийный срок: 12 Тип: Ростомер Максимальный диапазон измерения, см: 200 Подсветка клавиш: нет
2 440 грн.
0
Столик інструментальний СИ-5 купити в Україні - КиївСтолик інструментальний призначений для розміщення медичних інструментів під час проведення різних операцій, маніпуляцій і процедур в медичних і лабораторних кабінетах, Стіл виготовлений з металевог..
Полка: 2
2 000 грн.
0
Столик анестезіолога СА-2 купити в Україні - КиївСтолик анестезіолога СА-2 призначений для розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інструментів. У верхній частині металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на коліщатка з гальма..
Тип: Медицинский столик Полка: 2 Назначение: Для медикаментов
8 149 грн.
0
Столик маніпуляційний СМ-2 купити в Україні - КиївПризначений для розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інструментів. У верхній частині металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на ролики з гальмами, розташовується ящик. Вер..
Тип: Медицинский столик Полка: 2 Выдвижной ящик: 1 Назначение: Для медикаментов
5 200 грн.
0
Столик маніпуляційний СМ-3 купити в Україні - КиївСтолик маніпуляційний з висувним ящиком СМ-3 дозволяє зручно і доступно розміщувати інструмент і матеріали при проведенні маніпуляцій. Стандартно столик оснащений полицею з нержавіючої сталі. Простота..
Тип: Медицинский столик Полка: 1 Выдвижной ящик: 1 Назначение: Для медикаментов
6 050 грн.
0
Столик маніпуляційний СТ-М-Н купити в Україні - КиївСтолик маніпуляційний СТ-М-Н призначений для розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інструментів. У верхній частині металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на коліщатка з ..
Тип: Медицинский столик Полка: 2 Назначение: Для медикаментов
6 080 грн.
0
Шафа медична двостворчата ШМ-2 купити в Україні - КиївШафа медична двостулкова ЗТ-ШМ-2 призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів в перев'язувальних, операційних та інших лікувальних установах, завдяки прозорим стінкам можна б..
Цвет: Серый Тип корпуса: Цельный (цельносварной)
13 750 грн.
0
Шафа медична двостворчата ШМ-2С купити в Україні - КиївШафа медична двостулкова з сейфом ЗТ-ШМ-2С призначений для розміщення інструментів, матеріалів і медикаментів в перев'язувальних, операційних та інших лікувальних установах. Каркас шафи двостулко..
Цвет: Серый Тип корпуса: Сборно-разборный Материал изготовления корпуса: Металл Материал изготовления фасада: металл
14 815 грн.
0
Шафа медична навісна аптечка ШМН купити в Україні - КиївШафа медична підвісна ЗТ-ШМН (аптечка) призначений для розміщення медикаментів і матеріалів в медичних та інших установах. Шафка навісна ЗТ-ШМН має дві скляні полки. Зручність і простота констру..
Цвет: Светло-серый Тип корпуса: Цельный (цельносварной) Материал изготовления корпуса: Металл Материал изготовления фасада: стекло Дверка: 1
2 315 грн.
Столики, банкетки, ширми

Столики, банкетки, ширми купити в Україні - Київ.

Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85