0

Стерилізація

0
Дезінфекційна камера типу КДЕ об'єм 2 м куб купити в Україні - Київ Доступна докомплектація: Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Дезінфекційна електрична камера КДЕ - це медичний прилад..
244 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ обсяг 2 м куб робоча зона - нержавіюча сталь купити в Україні - Київ Доступна докомплектації:  УПАКОВКА КДЕ:  Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Де..
287 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ обсяг 5 м куб робоча зона - нержавіюча сталь купити в Україні - Київ Доступна докомплектація:  УПАКОВКА КДЕ:  Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  ..
539 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ преміум виконання обсяг 5 м куб купити в Україні - Київ Доступна докомплектація: УПАКОВКА КДЕ : Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Комплект для завантаженн..
520 000 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначенн..
Объем, дм3: 18
1 950 грн.
0
Коробка стерилизационная круглая КСКФ-12 с фильтром 18 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших вир..
Объем, дм3: 18
1 950 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 3 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 3
750 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 9 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 9
1 425 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-18 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначенн..
1 950 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-3 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
750 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-6 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
1 117 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-9 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
1 820 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 6 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 6
1 117 грн.
0
Стерилізатор повітряний ГП-20 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення. Основні п..
12 046 грн.
0
Стерилізатор повітряний ГП-40 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.  Ос..
Тип управления: Автоматическое Тип загрузки: Горизонтальная Объем рабочей камеры: 40.0 Загрузочный объем камеры: 40.0
13 857 грн.
0
Стерилізатор повітряний ГП-80 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення. Основні п..
Тип управления: Автоматическое Тип загрузки: Горизонтальная Объем рабочей камеры: 80.0 Загрузочный объем камеры: 80.0
17 635 грн.
0
Ультрафіолетова камера КОМПЛІТ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова КОМПЛІТ, завдяки оптимальним розмірам, широко використовується в медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій. Стандартно..
6 990 грн.
0
Ультрафіолетова камера МОБІЛ ПЛЮС купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова МОБІЛ застосовується для зберігання стерильного інструменту в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту. Стандартно каме..
12 430 грн.
0
Ультрафіолетова камера СТАНДАРТ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки оптимальним розмірам широко використовується в різних медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій.&nbs..
4 700 грн.
0
Ультрафиолетова камера МОБІЛ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова МОБІЛ дозволяє максимально ефективно зберігати стерильний інструмент в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту.  Стан..
8 260 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1Б (970мм) купити в Україні - Київ Технічні характеристики:- Вага товару в упаковці - 33,6 кг.- Чиста вага товару - 29,8 кг.Розмір виробу в упаковці: 1050 Х 700 Х 520 мм Ультрафіолетова камера купити в Україні - Київ. Доступ..
26 800 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1Б (970мм) купити в Україні - Київ Камера ПАНМЕД-1 велика зі склом не світить синім світлом, а значить, не втомлює очі персоналу і не спотворює сприйняття кольору в приміщенні, де встановлена. Камера випромінює назовні біле світло з..
32 800 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1М (500мм) купити в Україні - Київ Технічні характеристики:Вага товару в упаковці – 10,9 кг.Чиста вага товару - 8,5 кг.Розмір виробу в упаковці: 600 Х 500 Х 370 мм Ультрафіолетова камера купити в Україні - Київ. Доступні цін..
13 500 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1М (500мм) купити в Україні - Київ Камера ПАНМЕД-1М (500мм) зі склом не світить синім світлом, а, отже, не втомлює персонал і не спотворює сприйняття кольору в приміщенні, де встановлена. Камера випромінює назовні біле світло завдяк..
18 000 грн.
Стерилізація

Основні види стерилізаторів

Виділіть для себе, до якого виду належить стерилізатор, який вам необхідний для роботи:

 • Радіаційний.
 • Ультразвуковий.
 • УФ стерилізатор.
 • Кварцовий – гласперленовий чи кульковий.
 • Плазмовий.
 • Газовий чи етиленовий.
 • Повітряний.
 • Паровий.

Повітряний стерилізатор може ділитися на підвиди:

 1. Сухожарова шафа,
 2. Сухожар.
 3. Інфрачервоний.

Область застосування стерилізаторів за видами

Якщо ви починаєте підбирати стерилізатор для своїх цілей або цілей установи, необхідно розуміти, який саме тип підійде для вашої роботи на ньому:

 • Паровий стерилізатор-автоклав – застосовується у лабораторіях, поліклініках, хірургії, косметології, стоматології, салоні краси.
 • Повітряний стерилізатор – використовується для стоматології, косметології, салону краси.
 • Плазмовий низькотемпературний – застосовується для лабораторій та у загальній медицині.
 • Газовий чи етиленовий – у промислових цілях.
 • Радіаційний – у загальній медицині.
 • Кварцові, ультразвукові – застосовується у косметології та клініках у вигляді засобу додаткової обробки.
 • Ультрафіолетовий – застосовується у косметології та салоні краси.

Повітряний стерилізатор – чому такий популярний?

Повітряні стерилізатори або сухожарові шафи є досить ефективними та простими у плані методу стерилізації інструментарію, що застосовується у кожній медичній області. Такий тип обладнання дозволяє зберігати фізичні характеристики та цілісність матеріалів.

Повітряний медичний стерилізатор можна порівняти з автоклавом, але стерилізатори наділені вищими властивостями та функціями.Автоклави небезпечні тим, що інструментарій поступово піддається ерозії скляних поверхонь і корозії металевих інструментів. Щодо вартості, стерилізатор буде дешевшим, а витрати на експлуатацію так само зменшуються в кілька разів. Єдиний недолік у стерилізаторі – обмежений перелік виробів, які можна стерилізувати в даному апараті, а також неможливість дезінфекції того приладдя, яке не витримує високу температуру.

Паровий стерилізатор – поширений у багатьох сферах медицини.

Сучасні парові стерилізатори-автоклави є пристроями, які можуть обробляти ряд медичного приладдя, інструментів завдяки насиченій водяній парі під певним тиском.

До основних якостей сучасних стерилізаторів, на які слід звернути увагу при виборі, слід зарахувати:

 • Довговічність. Зверніть увагу, з якого матеріалу виготовлено цей прилад. Найкращий матеріал – високолегована нержавіюча сталь.
 • Завантаження матеріалу та її зручності. Найчастіше можна зустріти моделі із горизонтальним розташуванням завантажувальної камери.
 • Вбудовані парогенератори, за рахунок чого з'являється можливість доливати воду за потреби.
 • Терморегулятор повинен керуватися високонадійним мікропроцесорним пристроєм.
 • Підбирайте стерилізатор із вакуумною сушкою, що буде зручно в роботі кожного лікаря, лаборанта.
 • Найбільш зручними є автоматичні системи. Тому зверніть увагу на автоматику.
 • Стерилізатор повинен нагріватись досить швидко.

Стерилізатори гласперленовий, повітряні, парові - купити в Україні - Київ. Доступні ціни. 

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85