0

Ємність контейнер коробка для стерилізації та дезінфекції

0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначенн..
Объем, дм3: 18
1 950 грн.
0
Коробка стерилизационная круглая КСКФ-12 с фильтром 18 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших вир..
Объем, дм3: 18
1 950 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 3 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 3
750 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 9 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 9
1 425 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-18 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначенн..
1 950 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-3 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
750 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-6 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
1 117 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-9 з фільтром купити в Україні - Київ Коробки стерилізаційні круглі з фільтрами, призначені для розміщення в них перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів медичного призначення..
1 820 грн.
0
Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром 6 купити в Україні - Київ Коробка стерилізаційна кругла КСКФ-12 з фільтром Призначення: використовують для стерилізації перев'язувальних матеріалів, хірургічного білизни, інструментів та інших виробів..
Объем, дм3: 6
1 117 грн.
Ємність контейнер коробка для стерилізації та дезінфекції

Ємність контейнер коробка для стерилізації та дезінфекції купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85