Категорії

Купити
Купити
Купити
Нет в наличии Код: HBM-2SM
29850 грн.
Купити
Купити
Купити
Купити
В наличии Код: Care Bed-01
266000 грн.
Купити
В наличии Код: Care Bed-02
513115 грн.
Купити
В наличии Код: M203
33500 грн.
Купити
В наличии Код: Invacare Alegio
57900 грн.
Купити
Купити

Ліжка медичні функціональні механічні електричні купити в Україні

Медична ліжко є обов'язковим атрибутом у кожній палаті для розміщення пацієнтів при госпіталізації.  Конструкція ліжка передбачає перш за все комфорт кожного пацієнта.  Залежно від типу ліжка, вони підійдуть для пацієнтів з різним ступенем складності, спростять догляд, процес лікування.  Професійний варіант має різні рухливі секції з регулюванням положення для проведення процедури, стану хворого.  Найчастіше в ліжках доступні огорожі і елементи управління для посилення ергономіки меблів.  Такий тип виробів створений не тільки для установки в лікарні, поліклініці, лікувально-профілактичному закладі, а й для зручності догляду людини в домашніх умовах або ж після операцій для реабілітації.  Ліжко може бути обладнана механічним, гідравлічним або електроприводами, за рахунок чого можна відрегулювати головні, тазові і ножні секції для пацієнтів.


Основні вимоги для медичних ліжок

Медичні ліжка створюються відповідно до певних вимог:
 • Ліжко знімає напругу з хребта, тіла, що забезпечено конструкцією, додатковими комплектуючими - підтримка анатомічно правильного положення тіла.  Невірно сконструйована ліжко може створити перепади в поперековому або навіть грудному відділі.
 • Ліжко має бути зручним при відпочинок та сон.  Особливо важливо для лежачих хворих наявність обмежувача, різні функції перевертання, які дозволяють уникати некрозу тканин під час тривалого перебування в постійному положенні.
 • Регульовані основи ліжок.  У сучасних моделях налаштовується спинка, яка надійно підтримує спину в коректному положенні.  Тому навіть якщо пацієнт лежить довго, біль в попереку буде мінімізована.
 • Зносостійкий тип покриття поверхні забезпечує довговічність як на період гарантійного терміну, так і після нього.
 • Комфортне положення під час побутових операцій, наприклад, при прийомі їжі і т.д.  Ергономіка ліжок полягає в регульованих секціях і розрахована на докомплектації у вигляді столиків для їжі і подібних пристроях.


Медичні ліжка в інтернет-магазині Горизонт Медікал: види і типи

Ліжка універсальні функціональні підбирають за критеріями:
1. Призначенню.  Кожна модель може оснащуватися рядом додаткових елементів, які визначаються в залежності від захворювання або реабілітації пацієнта.  Ліжко невеликого розміру - дитячий варіант, докомплектації підстопниками - при переломах шийки стегна, обмежувач зазвичай купується для інвалідів.  До допоміжних пристроїв відноситься распорка за допомогою якої витягають кінцівку, підйомний механізм, стійка для підвішування або ж штанга.
2. Кільскості секцій з регулюванням кута установки.  Функціонал ліжок спочатку підбирається за кількістю секцій.  Найчастіше для домашнього використання підбирають на три-чотири секції, які також використовуються в палатах для стаціонару.  Для маніпуляційної в клініці чи лікарні досить односекційний ліжка.
3. Управління без проблем і легкість дозволить в кілька хвилин змінити положення тіла хворого, що в механічному (дешевшому варіанті) відбувається вручну, а в ліжку з електроприводом (дорожчий варіант) управляється за допомогою пульта.
4. Ліжка, оснащені колесами, які за рахунок своєї мобільності дозволяють швидко перевезти лежачого хворого до маніпуляційної або між відділеннями.  У колесах присутній фіксація положення коліс і блокування, що не дозволить ліжка при русі хворого поміняти своє становище.
Основа медичної функціонального ліжка - каркас з металу (покриття - порошкова фарба).  Завдяки такому покриттю каркас стійкий до корозії, вологи, хімічно активних речовин.


Купити функціональне медичне ліжко в інтернет-магазині Gorizont Medical

Вибрати і замовити ліжко для реанімації з різними комплектуючими і додатковим функціоналом ви можете в нашій компанії Горизонт Медікал.  Компанія пропонує ліжка власного виробництва, а також меблі відомих брендів.  Сюди входить основне оснащення для медичних установ: кушетка, крісло гінекологічне, стілець лікаря, шафи, ширми.  Для того щоб підібрати потрібний варіант і оформити замовлення швидко, рекомендуємо залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися по телефону, який ви бачите вгорі нашого сайту.

Зворотній дзвінок