0

Ультрафіолетові камери

0
Ультрафіолетова камера КОМПЛІТ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова КОМПЛІТ, завдяки оптимальним розмірам, широко використовується в медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій. Стандартно..
6 990 грн.
0
Ультрафіолетова камера МОБІЛ ПЛЮС купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова МОБІЛ застосовується для зберігання стерильного інструменту в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту. Стандартно каме..
12 430 грн.
0
Ультрафіолетова камера СТАНДАРТ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки оптимальним розмірам широко використовується в різних медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій.&nbs..
4 700 грн.
0
Ультрафиолетова камера МОБІЛ купити в Україні - Київ Камера ультрафіолетова МОБІЛ дозволяє максимально ефективно зберігати стерильний інструмент в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту.  Стан..
8 260 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1Б (970мм) купити в Україні - Київ Технічні характеристики:- Вага товару в упаковці - 33,6 кг.- Чиста вага товару - 29,8 кг.Розмір виробу в упаковці: 1050 Х 700 Х 520 мм Ультрафіолетова камера купити в Україні - Київ. Доступ..
26 800 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1Б (970мм) купити в Україні - Київ Камера ПАНМЕД-1 велика зі склом не світить синім світлом, а значить, не втомлює очі персоналу і не спотворює сприйняття кольору в приміщенні, де встановлена. Камера випромінює назовні біле світло з..
32 800 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1М (500мм) купити в Україні - Київ Технічні характеристики:Вага товару в упаковці – 10,9 кг.Чиста вага товару - 8,5 кг.Розмір виробу в упаковці: 600 Х 500 Х 370 мм Ультрафіолетова камера купити в Україні - Київ. Доступні цін..
13 500 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1М (500мм) купити в Україні - Київ Камера ПАНМЕД-1М (500мм) зі склом не світить синім світлом, а, отже, не втомлює персонал і не спотворює сприйняття кольору в приміщенні, де встановлена. Камера випромінює назовні біле світло завдяк..
18 000 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1С (670мм) купити в Україні - Київ Технічні характеристики:- Вага товару в упаковці - 24,6 кг.- Чиста вага товару - 21,6 кг.Розмір виробу в упаковці: 770 Х 700 Х 520 мм Ультрафіолетова камера купити в Україні - Київ. Доступн..
22 600 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-1С (670мм) купити в Україні - Київ Камера ПАНМЕД-1 середня зі склом не світить синім світлом, а, отже, не втомлює персонал і не спотворює сприйняття кольору в приміщенні, де встановлена. Камера випромінює назовні біле світло завдяки..
29 000 грн.
0
УФ камера ПАНМЕД-5С купити в Україні - Київ УФ камера ПАНМЕД-5С (середня):- Місткість 10 прямокутних лотків по 7 інструментів кожен або 9 ниркоподібних лотків— інструмент у камері завжди теплий- Є додаткова полиця для дрібного інструменту- може висі..
16 200 грн.
Ультрафіолетові камери

Ультрафіолетові камери є особливими пристроями, які використовуються при зберіганні багатьох медичних інструментів. Слід звернути увагу, що перед тим, як використовувати таку камеру, необхідно продезінфікувати прилади в стерилізаторі. Основною функцією таких бактерицидних камер є відсутність повторної контамінації стерильних медичних інструментів різними мікроорганізмами. Такий момент досить важливий, адже той ряд медичних інструментів, який використовуватиметься, регулярно стикається зі слизовими оболонками, слиною пацієнта, кров'ю.

УФ камери створені задля стерилізації інструментів, а лише підтримки їх у стані стерилізації досі використання. Тобто це обладнання не створить антимікробну обробку, а підтримає стерильність інструментів на той час, який вам знадобиться.

Усі лікувальні заклади без винятку повинні мати такі камери, що забезпечить повну безпеку пацієнтів. Адже без таких ультрафіолетових камер буде присутній ризик у випадковому зараженні пацієнта від повторних контамінацій. Камери для зберігання інструментарію, що пройшов дезінфекцію, повинні використовуватися завжди та бути основними технічними засобами під час проведення кожної медичної маніпуляції.

Як вибрати ультрафіолетову камеру

У нашому інтернет-магазині Gorizont Medical ви зможете вибирати серед моделей, що відрізняються матеріалом виготовлення корпусу, розмірами у внутрішньому просторі, програмованими функціями, що відображається і на вартості. Ось чому ми запропонуємо такі варіанти, які грамотно зіставлятимуть якість та ціну.УФ-камери повинні бути надійними та забезпечити всю кількість оброблених інструментів, які використовуються у медичній установі за добу.

Як вибрати ультрафіолетову камеру за ціною

Найдорожчі камери будуть наділені такими характеристиками, що їх можна використовувати в будь-яких умовах. Якість складання завжди ідеальна, а матеріал – метал високої якості. Кожна функція, від якої залежить ступінь підтримки стерильності, буде виконана ідеально. Ультрафіолетові камери, які представлені в бюджетному варіанті мають такі ж характеристики, але мають розміри менше, що потрібно враховувати при виборі. Адже якщо таку камеру потрібно використовувати для кабінету з великим потоком пацієнтів багато годин поспіль, тоді бюджетні варіанти просто не справлятимуться з поставленими для них завданнями.

Ультрафіолетові камери купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85