0

Кольпоскопи

0
Full HD Відеокомплекс для кольпоскопа КС-2 ТБ купити в Україні - Київ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: CMOS-матриця 1 / 2,8-дюйма. Кількість пікселів 2 430 000. Зображення з високою роздільною здатністю 1920х1080 (Full HD), 1280х720. Мінімальною освіт..
104 800 грн.
0
Відеокольпоскоп C3 / C6 купити в Україні - Київ Оснащений яскравим світлодіодним підсвічуванням, камерою високої роздільної здатності та електронним зеленим фільтром, Відеокольпоскопи здійснює повноекранне відображення шийки матки, яке є необхідним ..
65 500 грн.
0
Відеокольпоскоп C3A/C6A купити в Україні - Київ Особливості: Світлодіодна система освітлення забезпечує природне перенесення кольорів Просунута система автофокусування забезпечує чіткість зображення Дистанційне керування захопленням зображення ..
194 500 грн.
0
Відеокольпоскоп FULL HD модель 055-09 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ергономічний корпус відеоголівки ЦИФРОВИЙ FULL HD ВІДЕОКАМЕРА І ПОТУЖНИЙ світлодіодний освітлювач Технічні характеристики Тип матриці CMOS, 1/3 ". Дозвіл Full HD 1080p (1..
249 000 грн.
0
Відеокольпоскоп KN-2200 Kernel купити в Україні - Київ Кольпоскоп KN-2200 - базова модель провідного виробника Kernel. У моделі використовується корейська цифрова оптика, що позитивно відбивається на її якості, а ціна доступна для самостійно..
64 000 грн.
0
Відеокольпоскоп KN-2200I Kernel купити в Україні - Київ Ультрасучасний відеокольпоскоп з чудовим зображенням, сучасним ергономічним дизайном, відмінною діагностичною ефективністю і демократичною ціною. У моделі використовується японська віде..
82 000 грн.
0
Відеокольпоскоп з планшетом на консольному штативі модель 055-08 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ОДНОМУ ергономічний ПРИЛАДІ відеоголівки, ПРИСТРІЙ ВІДОБРАЖЕННЯ ВІДЕО ІНФОРМАЦІЇ, цифровий відеореєстратор з попередньо встановленими ФАХІВЦІ П..
380 000 грн.
0
Відеокольпоскоп модель 055 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ОДНОМУ ПРИЛАДІ Відеокольпоскопи відеоголоівки, СИСТЕМА ДОКУМЕНТУВАННЯ ДАНИХ, УБУДОВАНЕ СИСТЕМА ЗАПИСИ В ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ І LCD МОНІТОР. КОМП'ЮТЕРНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ РЕЖИМАМИ ДОКУ..
298 000 грн.
0
Відеокольпоскоп модель 055-04 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ОДНОМУ ергономічний корпус ГОЛОВКИ Відеокольпоскопи, ЦИФРОВА ВІДЕОКАМЕРА, світлодіодний освітлювач Регулювання інтенсивності освітлення. Перемикання колірних режимів роботи осв..
199 000 грн.
0
Відеокольпоскоп на консольному штативі модель 055-01 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ОДНОМУ ПРИЛАДІ Відеокольпоскопи відеоголоівки, СИСТЕМА ДОКУМЕНТУВАННЯ ДАНИХ, УБУДОВАНЕ СИСТЕМА ЗАПИСИ В ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ І LCD МОНІТОР. КОМП'ЮТЕРНА СИСТЕМА УПР..
309 000 грн.
0
Відеокольпоскоп на консольному штативі модель 055-05 купити в Україні - Київ ОБ'ЄДНАНІ В ОДНОМУ ергономічний корпус ГОЛОВКИ Відеокольпоскопи, ЦИФРОВА ВІДЕОКАМЕРА, світлодіодний освітлювач Тип матриці CCD 1/3 "SONY. Дозвіл 720х586 (PAL). ..
219 000 грн.
0
Відеокомплекс для кольпоскопа КС-2ТВ купити в Україні - Київ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: CCD-матриця 1/3-дюйма. Кількість пікселів 440 000. Телевізійне зображення з горизонтальним роздільною здатністю не менше 540 ТВЛ. Мінімальною освітленос..
97 800 грн.
0
Кольпоскоп модель 050 купити в Україні - Київ Малогабаритна економічна МОДЕЛЬ бінокулярного ОПТИЧНОГО кольпоскопія З ФІКСОВАНИМ ЗБІЛЬШЕННЯМ І світлодіодний освітлювач Робоча відстань кольпоскопа 300 мм. Видиме збільшення 10х. Плав..
113 500 грн.
0
Кольпоскоп модель 051 купити в Україні - Київ СТАНДАРТНА МОДЕЛЬ бінокулярного ОПТИЧНОГО кольпоскопія З ПОТУЖНИМ Вольт Галогенні джерела СВІТЛА Робоча відстань кольпоскопа 300 мм. Високоякісна оптика. П'ять фікс..
188 200 грн.
0
Кольпоскоп модель 054 купити в Україні - Київ Економічні моделі з фіксованим збільшенням і світлодіодний освітлювач на ергономічний консольні штативи для вільного позиціонування головки кольпоскопа в просторі  Робоча ві..
125 800 грн.
0
Кольпоскоп на консольному штативі модель 052 купити в Україні - Київ МОДЕЛЬ бінокулярної ОПТИЧНОЇ кольпоскопії на консольному штативі ДЛЯ ВІЛЬНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ ГОЛОВКИ кольпоскопія В ПРОСТОРІ Робоча відстань кольпоскоп..
205 800 грн.
0
Кольпоскоп МК-200 с цифровою відеосистемою купити в Україні - Київ Кольпоскоп МК-200 - сучасний прилад з високими споживчими якостями на легко переміщуваний напольном штативі з оптичною головкою на пантографіческом пружинному важелі. Кольпоскоп..
198 000 грн.
0
Кольпоскоп МК-300 купити в Україні - Київ Галузь застосування. Для кабінету гінеколога.  Оптична система. Апохроматичні оптика з багатошаровим антирефлексним покриттям. Лінзи та призмах оптичного скла «SCHOTT» (Німеччина). Конвергентна оптична..
105 600 грн.
0
Кольпоскоп С-140 купити в Україні - КиївКольпоскоп С-140 - сучасний медичний діагностичний прилад, що задовольняє всім найвищим вимогам що висуваються практикуючими лікарями в області гінекології. Призначений для дослідження та діагностування за..
104 000 грн.
0
Кольпоскоп С-140 з відеосистемою купити в Україні - КиївКольпоскоп С-140 - сучасний медичний діагностичний прилад, що задовольняє всім найвищим вимогам що висуваються практикуючими лікарями в області гінекології. Призначений для дослідження та д..
134 500 грн.
0
Кольпоскоп С-160 купити в Україні - Київ Кольпоскоп С-160 - сучасний медичний діагностичний прилад, що володіє високоякісною оптикою і зі світлодіодним (LED) освітлювачем. У порівнянні з кольпоскопом С-140 виконаний за спрощеною схемою, з одним збіл..
52 000 грн.
0
Кольпоскоп С-160 з відеосистемою купити в Україні - Київ Кольпоскоп С-160 - сучасний медичний діагностичний прилад, що володіє високоякісною оптикою і зі світлодіодним (LED) освітлювачем. У порівнянні з кольпоскопом С-140 виконаний за спрощеною схем..
82 500 грн.
Кольпоскопи

Купити кольпоскоп в Україні - Київ

Кольпоскопи необхідні для повного оснащення гінекологічних кабінетів. Даний прилад допоможе виконувати обстеження шийки матки, вульви, піхви з високою точністю. Огляд статевих органів буває плановим і післяпологовим, а кольпоскоп допоможе з високою ефективністю виявляти і запобігати ракові та передракові захворювання, проблеми, які вимагатимуть лікування або навіть операції. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання, за яке несемо відповідальність, тому у нас є обслуговування не тільки по гарантійного терміну, але і післягарантійний сервіс.

Принцип роботи та будова кольпоскопа

За рахунок оптичного інструменту, освітлення з'являється можливість дослідження великої ділянки органів, що буде істотно впливати на складання діагнозу і лікування. Будова кольпоскопа буде наступною:

  1. Освітлювач, де може бути використана як галогенна, так і ксеноновая і навіть вольфрамова лампа. Розташування джерела світла: скловолоконний кабель, головка приладу. Чим потужніше джерело світла, тим прилад вважається якіснішим.
  2. Бінокулярна оптика - отримання об'ємного зображення ділянки, яку необхідно обстежити. Завдяки якісній оптиці точність постановок діагнозу і стадії захворювань збільшується до максимуму.
  3. Пристрій повинен бути ергономічним, що буде безпосередньо впливати на зручність в роботі лікаря. На сьогоднішній день кольпоскоп зустрічається як пересувного типу (шарнірна стійка), так і на вертикальних ніжках. Лікарі більше схиляються до пересувного типу, так як його можна розташувати по зручності для найбільш ефективного обстеження.
  4. Відеокамера - невід'ємний елемент відеокольпоскопу, до основних переваг входить можливість проведення обстеження одночасно двома лікарями. Завдяки камері з'являється можливість в отриманні інформації судин, внутрішніх органів, слизової оболонки. Дані та інформація будуть виводитися на монітор, який додається до відеокольпоскопу.
  5. Фотокамера або імпульсна лампа, яка є обов'язковим елементом фотокольпоскопії. При проведенні діагностики лікар отримує фотограму, що допоможе досліджувати в подробицях тканину піхви, шийку матки. Завдяки фотограмі можна здійснювати аналіз і моніторити дані з початку періоду лікування і до кінця.

Сайт нашої компанії Gorizont Medical дозволить вибирати з якісного обладнання, а також проконсультуємо по характеристикам. Якщо ви не знайшли потрібного кольпоскопа у нас на сайті або ж хочете замовити додаткову комплектацію, ми виконуємо поставки в найкоротші терміни. Кожен товар має сертифікацію, необхідний перелік документів, а наша компанія виконує сервісне обслуговування на товар, куплений у нас.

Кольпоскопи купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59 

          +38 (097) 794-91-85