0

Біохімічні аналізатори

0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-120 купити в Україні - Київ Biochem FC-120 - автоматичний біохімічний аналізатор продуктивністю 100 вимірювань на годину. Biochem FC-120 повністю автоматизований настільний прилад з відкритою реаг..
460 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-200 купити в Україні - Київ Біохімічний аналізатор BioChem FC-200 - повністю автоматизований настільний біохімічний аналізатор, який відповідає вимогам сучасної лабораторії. Зручний для в..
640 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioChem FC-360 купити в Україні - Київ BioChem FC-360 є високопродуктивним повністю автоматичним настільним аналізатором відкритого типу для отримання результатів з клінічної хімії, імунології, електролітів, ..
1 050 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 240 купити в Україні  - Київ Chemray 240 (Rayto) - настільний біохімічний аналізатор для лабораторій з середнім завантаженням, який дозволяє виконувати безліч досліджень клінічної хімії та іммунотур..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 330 купити в Україні Chemray 330 - автоматичний біохімічний аналізатор для клінічної хімії підходить для лабораторій з середнім потоком пацієнтів. Відкрита система для реагентів будь-якого виробника. ..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор Chemray 420 купити в Україні - Київ Chemray 420 - автоматичний біохімічний аналізатор для проведення рутинних і спеціалізованих досліджень в медичних лабораторіях з великим потоком пацієнтів.  Відкрит..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор DIRUI CS-T240 купити в Україні - Київ Настільний автоматичний біохімічний аналізатор довільного доступу. Продуктивність до 240 тестів на годину. Аналізатор простий в експлуатації і призначений для проведення ..
870 000 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор XL-100 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-100.  Визначення активності ферментів:  Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамі..
480 000 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-1000 купити в Україні - Київ Повністю автоматичний, пацієнт орієнтований біохімічний аналізатор з вільним доступом «Random Access».  Максимальна продуктивність 1120 тестів на годину (800 фотометричних т..
0 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-200 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-200.  Визначення активності ферментів: Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамілтрансф..
775 000 грн.
0
Біохімічний автоматичний аналізатор XL-640 купити в Україні - Київ Тести, виконувані на біохімічному аналізаторі XL-640.  Визначення активності ферментів: Аланінамінотрансфераза, Амилаза, Аспартатамінотрансфераза, гамма-глутамілтрансф..
1 552 500 грн.
0
Біохімічний аналізатор ветеринарний WP21B VET купити в Україні - Київ WP21B VET - напівавтоматичний хімічний аналізатор з великим сенсорним екраном і простим у використанні програмним забезпеченням, призначеним для невеликих ветеринарних лабора..
Состояние: Новое Тип оборудования: анализатор мочи
61 880 грн.
0
Біохімічний напівавтоматичний аналізатор Chem-7 купити в Україні - Київ Тести, які можна на напівавтоматичному біохімічному аналізаторі Chem-7  Визначення активності ферментів:  Аланінамінотрансфераза, альфа-Амілаза, Аспартатамінотрансфе..
240 100 грн.
0
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор Biochem SA купити в Україні - Київ Biochem SA - напівавтоматичний біохімічний аналізатор з вбудованим термостатом.Відкрита система, легко адаптується до реагентів різних виробників.Вбу..
152 000 грн.
0
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор RT-1904C купити в Україні RT-1904C - біохімічний напівавтоматичний аналізатор відкритого типу. Це компактна фотометрична система, що дозволяє проводити дослідження клінічних біохімічних показників крові,..
91 000 грн.
0
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор RT-9200 купити в Україні - Київ RT-9200 - біохімічний напівавтоматичний аналізатор відкритого типу. Аналізатор є відкритою системою, яка придатна для роботи з витратним матеріалом і реактивами будь-яких ..
64 200 грн.
0
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор SK 3002B купити в Україні - КиївХарактеристикиРежими тестуванняКінетичний, кінцева точка, дві точки, абсорбціяТестові хвилі7 стандартних хвиль: 340, 405, 492, 510, 546, 578, 630 нм. 1 вільна позиціяТочніс..
85 200 грн.
0
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор SK 3002B1 купити в Україні - Київ Особливості ● 7’’ LCD сенсорний екран; ● 10 інкубаторів, 3 таймера; ● Здатний до проведення аналізу потоку клітин та аналізу кюветів; ● Відображення отриманих резуль..
89 500 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор CS-1600 купити в Україні - Київ Автоматичний біохімічний аналізатор CS -1600 – високошвидкісна модель аналізаторів DIRUI серії CS, реалізована у вигляді окремого приладу роторного типу. Використання передових..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор BioMajesty JCA-BM6010 / C купити в Україні - Київ BioMajesty®JCA-­BM6010/C розроблений для підвищення продуктивності середніх лабораторій. Пропускна спроможність до 1200 тестів за годину, 45 позицій для ..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор CS -1300 купити в Україні - Київ CS-1300В автоматичний біохімічний аналізатор застосовує передову технологію для підвищення ефективності лабораторії. Удосконалена система фотометрії. Увігнута голографічна диф..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор CS-1200 купити в Україні - Київ CS-1200 автоматичний біохімічний аналізатор застосовує передову технологію для підвищення ефективності лабораторії. Підходить як для маленьких, так і для великих лабораторій. В..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор CS-300В купити в Україні - Київ Автоматичний біохімічний аналізатор CS-300B являє собою високоякісний прилад з невеликою продуктивністю. Аналізатор може слугувати ідеальним інструментом для виконання аналізів..
0 грн.
0
Автоматичний біохімічний аналізатор CS-400 купити в Україні - Київ Автоматичний біохімічний аналізатор DIRUI CS-400 являє собою першокласний аналізатор серії CS, який є ідеальним інструментом для середньої лабораторії. Прилад відрізняється висо..
0 грн.
Біохімічні аналізатори

  Біохімічний аналізатор купити в Україні

  Ефективне і успішне лікування - розгорнута і повна діагностика з отриманням точної інформації.  Щоб досягти максимального ефекту, куди входить коректний діагноз, хід лікування і його вигляд, лікар призначає біохімію, яка повинна бути виконана за допомогою професійного обладнання.  Біохімічний аналізатор затребуваний як в лікарнях, так і в клініках.  Такий тип оснащення використовується для того, щоб провести досить широкий спектр хімічних досліджень.  Завдяки біохімії визначаються ліпіди, електроліти, ферменти, субстрати і виявляється причина виниклого захворювання.  Купити біохімічний аналізатор ви зможете на нашому сайті, а якщо при підборі виникли труднощі, наші менеджери допоможуть вам підібрати як за ціною, так і по запитаним характеристикам.


  Лабораторне обладнання: класифікація

  Ступінь автоматизації в процесі дослідження, участі медичного персоналу визначається за типом і різновидам:

   Ручні прилади сьогодні найменш затребувані за рахунок складності процесу підготовки, проведення аналізу.  Витрати часу найбільш високі в порівнянні з іншими типами аналізаторів.  Такі лабораторні апарати можуть вимірювати сигнал, інші маніпуляції буде проводити медичний персонал.  Результати отриманих аналізів розраховуються самостійно завдяки перерахунку отриманих сигналів.


   Як вибрати біохімічний аналізатор

   Вибір даного лабораторного обладнання визначається за наступними критеріями:

   • Завантаженість лабораторій - необхідно врахувати середній показник проведених аналізів за один день, що допоможе підібрати апарат необхідної продуктивності в годину, а також потрібною кількістю в одночасне завантаження.
   •  Чи проводить лабораторія рідкісні і специфічні тести?  Якщо відповідь позитивна, необхідно звернути увагу на систему відкритого типу.
   • Наскільки широкий спектр досліджень, які виконуються клінікою - якщо проводиться аналіз скринінг, а також спеціальний ряд аналізів, тоді необхідно підбирати серед обладнання, яке поєднує в собі різні методи детекції.
   • Спеціалізація діагностичних лабораторних центрів - виконання термінової діагностичної задачі, швидке отримання даних, наприклад, для відділень невідкладної допомоги, для експрес-лабораторії, реанімаційного відділення необхідна наявність функцій постановки термінових зразків крім виставленої черзі, для виконання експрес-тестів.

    

   Якісні біохімічні аналізатори для лабораторії

   Компанія Gorizont Medical пропонує тільки якісну, надійну і перевірену роками апаратуру.  Завдяки бездоганній репутації та високому попиту на лабораторне обладнання, ми пропонуємо знижки, проводимо акції.  При зверненні в нашу компанію ми виявляємо потреби клієнта і грамотно підбираємо потрібний товар, обговорюємо найбільш вигідні умови співпраці.

    

   Купити біохімічний аналізатор в інтернет-магазині Gorizont Medical

   Замовити біохімічний аналізатор через наш сайт означає отримати дійсно якісний товар в обумовлені терміни, з гарантією, технічним обслуговуванням, навчанням медперсоналу, налаштуванням аналізаторів в клініці з виїздом інженера на об'єкт.  Важливо - ми гарантуємо наявність витратних матеріалів за контрактом, договором, а також високу якість і точність проведення аналізів.

   • Автоматичні аналізатори, які досить прості у використанні, так як мінімізують втручання персоналу.  Такий прилад буде виконувати максимальну кількість дій: проводити аналіз, нагрівати, змішувати реагенти, обробляти і видавати дані.  Даний вид приладів дає найбільш високу продуктивність, ось чому ідеально підходить для клініки або лікарні, де щодня проводяться дослідження у великих обсягах.
   • Напівавтоматичні аналізатори виконують обмежені операції, які полягають у визначенні показника.  Зверніть увагу, що підготовчі роботи, наприклад, робота з реакційними сумішами, буде здійснюватися медичним персоналом.  Проводяться аналізи по заданих операторами методикам.  Такий тип обладнання є оптимальним для тих лабораторій, де навантаження невисока.


   Біохімічні аналізатори купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

   Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

   Тел .: +38 (066) 415-56-59 

            +38 (097) 794-91-85