0

Дарсонвалізація і ультратональна терапія

0
Апарат для місцевої дарсонвалізації Корона портативний купити в Україні - Київ Замінює, а також доповнює і багаторазово підсилює ефективність дії кремів і мазей, володіє унікальними можливостями для профілактики і лікування не тільки дерматолог..
Длина: 341 Состояние: Новое Ширина: 190 Высота: 105 Потребляемая мощность: 50
2 710 грн.
0
Апарат для місцевої дарсонвалізації Корона-С стаціонарний купити в Україні - Київ Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА-С стаціонарний - професійний апарат, призначений для використання в лікувально-профілактичних закладах широкого пр..
19 990 грн.
Дарсонвалізація і ультратональна терапія

Устаткування для дарсонвалізації і ультратональної терапії Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.


Призначено для лікування і профілактики терапевтичних, хірургічних, дерматологічних, невралгічних, гінекологічних, стоматологічних та ЛОР-захворювань.

Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical пропонує широкий модельний ряд апаратів з доставкою не тільки по Києву і області, а й по Україні.

При проведенні процедур дарсонвалізації і ультратональної терапії значно поліпшується кровообіг, діяльність капілярів, артерій і вен, усуваються спазми судин, швидше відбувається загоєння пошкоджених тканин, нормалізується артеріальний тиск і судини мозку, зникають головні болі, йде стомлюваність, нормалізується сон, він стає більш тривалим, бадьорить, помітно поліпшується робота нервової системи.


Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.

Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85