0

Дефібрилятори

0
Автоматичний дефібрилятор AED I-PAD CU SP-2 купити в Україні - Київ Дефібрилятор I-PAD SP-2 - це автоматичний зовнішній апарат для стимуляції роботи серцевого м'яза імпульсом електричного струму. Цей апарат призначений для використання в а..
121 900 грн.
0
Дефібрилятор автоматичний I-PAD NF1200 купити в Україні - Київ I-PAD NF1200 є напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор (також відомий як AED). I-PAD NF1200 призначений для мінімально підготовлених осіб. Він забезпечує прості і прямі голосові пі..
90 200 грн.
0
Автоматичний дефібрилятор I-PAD SP-1 купити в Україні - Київ Ультракомпактний напівавтоматичний дефібрилятор для рятувальників і розміщення в публічних місцях. Основні характеристики:  - Використання унікальної біфазної технології "E-Cub..
85 300 грн.
0
Автоматичний дефібрилятор ДА-Н-01 купити в Україні - Київ Переносний автоматичний зовнішній дефібрилятор ДА-Н-01 призначений для лікувального впливу на серце поодиноким біфазної імпульсом за допомогою пари електродів і видачі інструкцій оператору пр..
174 700 грн.
0
Автоматичний дефібрилятор ДА-Н-02 купити в Україні - Київ Переносний автоматичний зовнішній дефібрилятор ДА-Н-02 призначений для лікувального впливу на серце поодиноким біфазної імпульсом за допомогою пари електродів і видачі інструкцій оператору пр..
264 000 грн.
0
Дефібрилятор полуавтоматичний Powerheart aed G5 Semi-automatic купити в Україні - Київ Новинка від Cardiac Science (США), замість Powerheart® AED G3pro, які добре зарекомендували себе не тільки в Україні, але і у всьому світі, прийшли не менш класні..
70 000 грн.
0
Дефібрилятор PRIMEDIC Defi-B М110 купити в Україні - Київ Primedic Defi-B - переносний автономний дефібрилятор, що працює від акумуляторних батарей. Прилад забезпечує генерацію монофазного імпульсу синусоидального демпфірованного типу. Тип дефібриля..
Статус товара: 001 Технические характеристики: Режим работы Асинхронная внешняя дефибрилляция в ручном режиме Уровни энергии 20, 50, 100, 160, 250, 360 Дж (50 Ом) Время набора заряда Около 7 сек(360 Дж)аккумулятор заряженный на 100% Электроды Многоразовые электроды, взрослые/детские Безопасность/Кла
69 500 грн.
0
Дефібрилятор-монітор BeneHeart D3 Mindray купити в Україні - Київ Доступна комплектація: Дефібрилятор BeneHeart D3 (база) Акумуляторною батареєю, ЕКГ із кабелем, термопринтер, електроди типу «Праска»  Дефібрилятор BeneHeart D3 (база) +..
187 050 грн.
0
Дефібрилятор-монітор BeneHeart D6 купити в Україні - Київ Доступна комплектація: Дефібрилятор BeneHeart D6 (база)  Сумка до дефібрилятору BeneHeart D6  Дефібрилятор-монітор BeneHeart D6 - це портативний апарат, Який вміщує в Собі 4..
235 700 грн.
0
Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10 купити в Україні - Київ Портативний дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10 призначений для лікувального впливу на серце людини одиночним біполярним електричним імпульсом за допомогою пари електродів трансторакально  Дефібр..
187 200 грн.
0
Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10М купити в Україні - Київ Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10М, універсальний дефібрилятор, розрахований на використання як в медичних стаціонарах і лікарнях, так і в пересувних бригадах швидкої допомоги.  Дефібрилятор-м..
209 700 грн.
0
Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-11 Аксион купити в Україні - Київ Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-11 "Аксион" з функцією автоматичної зовнішньої дефібриляції призначений для реанімації та електроімпульсної терапії гострих і хронічних порушень серцевого ритму,..
181 000 грн.
0
Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-11 Аксион з функцією АНД купити в Україні - Київ Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-11 "Аксион" з функцією автоматичної зовнішньої дефібриляції призначений для реанімації та електроімпульсної терапії гострих і хронічних порушень с..
274 000 грн.
0
Дефібрилятор-монітор РЕМА-21 купити в Україні - Київ «Дефібрилятор-монітор РЕМА-21 BIPHASIC CURRENT-BASED» реалізує ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ:  формування дефібрілюючого біфазної асиметричного ступеневого квазисинусоидального імпульсу;  ста..
121 000 грн.
0
Модуль дефібриляційний до апарату штучної вентиляції легень Jenny MS WESTFALIA GMBH (Німеччина) купити в Україні - Київ Jenny DM. Модуль дефібриляції до апарату JennyУсі модулі (Jenny VM - апарат ШВЛ, всі приводи All-Drive® / Jenny MM - моніторинг с..
527 000 грн.
Дефібрилятори

Дефібрилятори, купити дефібрилятор в Україні і Києві


Дефібрилятори купити за найкращою ціною з доставкою в Україні замовити медтехніку - магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія.