0

Дезинфекційні камери

0
Дезінфекційна камера типу КДЕ об'єм 2 м куб купити в Україні - Київ Доступна докомплектація: Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Дезінфекційна електрична камера КДЕ - це медичний прилад..
244 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ обсяг 2 м куб робоча зона - нержавіюча сталь купити в Україні - Київ Доступна докомплектації:  УПАКОВКА КДЕ:  Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Де..
287 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ обсяг 5 м куб робоча зона - нержавіюча сталь купити в Україні - Київ Доступна докомплектація:  УПАКОВКА КДЕ:  Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  ..
539 000 грн.
0
Дезінфекційна камера типу КДЕ преміум виконання обсяг 5 м куб купити в Україні - Київ Доступна докомплектація: УПАКОВКА КДЕ : Тремпель для матраців (комплектація КДЕ)  Тремпель для подушок (комплектація КДЕ)  Комплект для завантаженн..
520 000 грн.
Дезинфекційні камери

Дезінфекційні камери служать для знищення комах та знезараження різних речей фізичним, хімічним шляхом. Така техніка може бути встановлена ​​у санітарно-епідеміологічній установі, лазні, пральні, промисловому підприємстві, де сировина – це заражений матеріал. Основний напрямок використання дезінфекційної камери – профілактика будь-якої внутрішньолікарняної інфекції у лікувальному закладі – пологова, інфекційна, туберкульозне відділення. Такий метод ефективний і надійний при знезараженні перев'язувальних матеріалів, постільних речей, об'ємного одягу (верхнього) і навіть взуття.

Таке обладнання є досить простим у роботі, але безпосередньо перед використанням необхідно вивчити порядок дій, роботу камери та переконатися, що медперсонал виконує всі вимоги, що вказані в інструкції.

Види камер

Слід виділити два основні напрямки камер:

 1. Дезінфекційна.
 2. Дезінсекційна.
 3. Типи камер

Камери для дезінфекції можуть бути:

 • Рухомі,
 • Стаціонарні,
 • Перевезені.

Особливості встановлення дезінфекційних камер

Перед купівлею такої медичної техніки необхідно звернути увагу на підготовку приміщення – дезінфекційний блок. Таке приміщення має бути обладнане:

 • Водопостачання,
 • Освітленням,
 • Опалення,
 • Припливно-витяжна вентиляція.
 • Проріз під камеру.

Зверніть увагу, що для камерної зали потрібно кілька відділень, які повністю ізольовані поперечними перегородками. Одне відділення буде завантажувальним, інше – розвантажувальним. Дезкамера знаходиться між відділеннями, але більшість камери виступає в розвантажувальному блоці. Завантажувальне відділення повинне включати санітарні шлюзи з дезінфекторами, де присутні роздягальня, туалет, душова та одевальня зі спецодягом.

Для контролю за роботою камери потрібно використовувати психрометр.

Важливим моментом роботи з камерою є обмінний фонд постільної приналежності. Тобто, коли один комплект білизни, а також подушок, ковдр та інших речей проходить обробку, пацієнти мають змінний комплект речей і білизни. Зверніть увагу, що після подібної обробки не можна видавати білизну пацієнтам, її необхідно отруїти у прання і лише після цього видати ці речі лікарні у користування. Також необхідно забезпечити медперсонал захистом від інфекцій та вчасно виконувати профілактичні заходи.

Дезинфекційні камери купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85