0

Рентгенологічні апарати

0
ARES MB 3 LED - пересувний палатний рентгенівський апарат купити в Україні - Київ Палатний рентгенівський апарат.  Високочастотний моноблок (40-100 Гц), можливий вибір різних значень потужності: від 3 до 32 кВт.  Сенсорна консоль управ..
Тип: Портативний
1 150 000 грн.
1
Діагностичний рентгенівський апарат типу АРМАН 10Л6 купити в Україні - Київ Призначення і область застосування.  Рентгенівський діагностичний полегшений переносний (пересувний) апарат 10Л6, універсального призначення, призначений для виконання..
Тип: Портативный
205 600 грн.
0
Пересувний палатний рентгенівський апарат M40-1A купити в Україні - Київ М40-1А являє собою мобільний рентгенівський апарат експертного класу, завдяки компактному і ергономічному корпусу ідеально підходить як для застосування в обмежених умовах пала..
Тип: Портативний
3 050 000 грн.
0
Система рентгенівського типу С-дуга ALMA C купити в Україні - Київ ALMA C - це багатофункціональна мобільна система візуалізації в реальному часі, що застосовується в інтервенційних процедурах та хірургічній практиці. Перевагами даної моделі є прост..
Тип: Портативний
3 711 000 грн.
Рентгенологічні апарати

Рентгенівське обладнання від компанії Горізонт Медікал

Система рентген-дослідження – незамінний апарат для кожної лікарні. Кожен апарат відрізняється типом конфігурації, набором функціональних можливостей, додатковими опціями. Ми пропонуємо високоякісні моделі за технічним обслуговуванням під час гарантійного терміну та після його закінчення.

З чого складається стандартна рентгенівська система

Купити рентген апарат в Україні пропонуємо на нашому сайті, де представлені найкращі моделі від найкращих виробників. Стандартна рентгенівська система складається з:

·       Трансформатора високої напруги.

·       Трансформатора напруження рентгенівських трубок.

·       Високовольтного пристрою.

·       Системи, що подає струм.

·       Спеціального пульта, що дозволяє керувати дистанційно.

·       Рентгенівської трубки.

Додатковими аксесуарами, які замовляються окремо, вважаються такі, що підвищують ергономіку та ефективність дослідження.

Область застосування рентген-апарату

Рентгенологічні апарати можна розділити на наступні:

·       Палатні.

·       Стоматологічні або дентальні.

·       Операційні.

·       Флюорографи.

·       Оглядові сканери.

·       Рентгенотерапевтичні типи обладнання.

·       Рентгенівські комп’ютерні томографи.

·       Ангіографи.

·       Ветеринарні рентгени.

Застосування різних типів рентгенів

1.     Дентальний апарат знадобиться для виявлення прихованого патологічного процесу порожнини рота. Також завдяки дентальному рентгену визначається кількість коренів зубів та можливі аномальні явища.

2.     Мамографічна скринінгова система, яка застосовується для досліджень патологічного новоутворення молочної залози.

3.     Універсальний рентгенодіагностичний комплекс, що використовується в загальному призначенні, може служити в якості флюороскопії, томографії лінійного типу, рентгеноскопії. Вважається багатофункціональною системою, тому вона така незамінна для більшості лікарень.

4.     Хірургічна система використовується для підготовки до операції пацієнта, щоб зібрати максимальну інформацію про стан хворого.

Пересувний чи стаціонарний?

Якщо обирати серед рентгенологічного обладнання мобільного чи стаціонарного, необхідно зрозуміти, що саме вам стане в нагоді. Наприклад, для діагностики пацієнтів в палатах або на виїздах до лежачого хворого додому, потрібно застосовувати невеликий рентген, який має спеціальні колеса для пересування, невелику вагу. Але функціонал буде значно меншим від стаціонарних. Якщо в лікарню потрібен універсальний апарат, на якому можна зробити діагностику повністю кожної ділянки тіла, тоді потрібно обирати серед стаціонарних систем на 2 чи 3 робочих місця.

Обробка даних

На сьогоднішній день рентгенографічний апарат купити в Україні можна з різницею в обробці даних. Використання плівкових рентгенів – застаріла версія, що в більшості лікарень вже не дозволена. Тому ми пропонуємо обирати серед цифрових систем. Такий варіант є повністю автоматизованою системою, де отримане зображення можна відредагувати за потребою та перенести на цифровий носій. Серед переваг такої системи можна виділити високу якість зображення та створення знімка різної проекції.

Також необхідно сказати про високий темп швидкості роботи і швидке отримання результатів. Таким чином ви зможете збільшити пропускну здатність та покращити діяльність рентген-кабінетів.


Рентгенологічні апарати. Рентгенологічне медичне обладнання (мобільні системи, апарати типу С дуга) Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною. Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85