0

Апарати ШВЛ і наркозно-дихальні

0
Апарат для штучної вентиляції легенів Jenny MS WESTFALIA GMBH (Німеччина) купити в Україні - Київ JENNY - більше ніж вентилятор експертного класу з 15.6” сенсорним дисплеєм.Призначений для використання у різних типах медичних установ для респіраторн..
1 435 000 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SLE 1000 Mindray купити в Україні - Київ ШВЛ SLE1000 призначений для забезпечення стійкого позитивного тиску (CPAP) для лікування дітей або новонароджених пацієнтів з порушеннями дихальної системи в гострому або..
0 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SLE 6000 Mindray купити в Україні - Київ Неонатальний апарат штучної вентиляції легких експертного класу SLE6000 використовується у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії лікувальних закладів різного рівн..
0 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SV-300 Mindray купити в Україні - Київ SV300 апарат з повним набором режимів штучної вентиляції легень (ШВЛ) в компактному корпусі, розширеним контролем життєво важливих функцій пацієнта, вбудованої турбіною і м..
705 300 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SV-600 Mindray купити в Україні - Київ Апарат призначений для вентиляції легень та дихальної підтримки пацієнтів різного віку: дорослих, дітей та новонароджених у палатах інтенсивної терапії спеціалізованого мед..
1 245 500 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SV-800 Mindray купити в Україні - Київ Апарат призначений для вентиляції легень та дихальної підтримки пацієнтів різного віку: дорослих, дітей та новонароджених у палатах інтенсивної терапії спеціалізованого мед..
1 483 000 грн.
0
Апарат для штучної вентиляції легенів SynoVent E5 Mindray купити в Україні - Київ Модифікації ШВЛ:  Для застосування з масою тіла понад 3 кг  Для застосування з масою тіла від 0 кг Опціонні режими ШВЛ апарату:  Режим вентиля..
740 000 грн.
0
Апарат штучної вентиляції легень ШВЛ S1400 купити в Україні - Київ Апарат штучної вентиляції легень експертного класу S1400Апаратом ШВЛ S1400 користуються для проведення серцево-легеневої реанімації. Він призначений для пацієнтів різного віку із гос..
1 070 000 грн.
0
Апарат штучної вентиляції легень ШВЛ S1600 купити в Україні - Київ Апарати ШВЛ Brightfield S1600 мають більшу кількість режимів вентиляції, включаючи інвазивний і неінвазивний, що дозволяє підібрати оптимальний варіант виходячи з кожної клінічн..
345 000 грн.
0
ВіРАР система неінвазивної вентиляції NLF200C з візком, зволожувачем, дихальним контуром та маскою купити в Україні - Київ Застосування:Система неінвазивної вентиляції підходить для різних видів медичних установ для серцево-легеневої реанімації. Гос..
70 000 грн.
0
Модуль дефібриляційний до апарату штучної вентиляції легень Jenny MS WESTFALIA GMBH (Німеччина) купити в Україні - Київ Jenny DM. Модуль дефібриляції до апарату JennyУсі модулі (Jenny VM - апарат ШВЛ, всі приводи All-Drive® / Jenny MM - моніторинг с..
527 000 грн.
0
Модуль моніторинговий до апарату штучної вентиляції легень Jenny MS WESTFALIA GMBH (Німеччина) купити в Україні - Київ Усі модулі (Jenny VM - апарат ШВЛ, всі приводи All-Drive® / Jenny MM - моніторинг стану пацієнтаJenny DM – дефібрилятор) під‘єдную..
438 500 грн.
0
Апарат ШВЛ для інтенсивної терапії ШВЛ ZXH-600-C (мод. 3020В) купити в Україні - Київ Надзвичайні показники продуктивності 12,1-дюймовий сенсорний екран з бажаними колірними схемами Підтримка дорослого і педіатричного режимів вентиляції Багатор..
598 000 грн.
0
Наркозно-дихальний апарат GSM-II купити в Україні - Київ Апарат призначений: для штучної вентиляції легенів, для забезпечення інгаляційного наркозу і при самостійному диханні пацієнта. Апарат GSM-II можна використовувати для дорослих і дітей.  ..
220 000 грн.
0
Компресор для наркозного апарату GSM-III купити в Україні - Київ Компрессор для наркозних апаратів серії GSM Компресор повітряний медичний купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харк..
108 500 грн.
0
Компресор повітряний медичний AC-200В купити в Україні - Київ Високопродуктивний безмасляний насос та інтегрована система управління забезпечують миттєве підвищення тиску та безперервну роботу.Триступенева система фільтрації, унікальна система охоло..
149 240 грн.
Апарати ШВЛ і наркозно-дихальні

Апарати ШВЛ і наркозно-дихальна апаратура Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.