0

Стерилізатори повітряні

0
Стерилізатор повітряний ГП-20 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення. Основні п..
12 046 грн.
0
Стерилізатор повітряний ГП-40 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення.  Ос..
Тип управления: Автоматическое Тип загрузки: Горизонтальная Объем рабочей камеры: 40.0 Загрузочный объем камеры: 40.0
13 857 грн.
0
Стерилізатор повітряний ГП-80 купити в Україні - Київ Призначений для повітряної стерилізації хірургічного інструменту, термостійких шприців і голок (з відміткою +200 град. С), а також скляного посуду, інших об'єктів медичного призначення. Основні п..
Тип управления: Автоматическое Тип загрузки: Горизонтальная Объем рабочей камеры: 80.0 Загрузочный объем камеры: 80.0
17 635 грн.
Стерилізатори повітряні

Стерилізація є досить важливою складовою для медичних установ з тим розрахунком, що лікарі та лаборанти використовуватимуть цей прилад щодня. Дезінфекція хірургічних та оглядових інструментів, лабораторного приладдя, інших предметів, які постійно використовуються під час роботи медиків, просто необхідна. Ось чому потрібно з усією уважністю поставитися до вибору стерилізатора. Найвдалішим варіантом для такого виду знезараження та дезінфекції є повітряний стерилізатор, який медики у розмовній мові називають сухожаром. Завдяки такому приладу наявність шкідливих мікроорганізмів повністю усувається з поверхні інструментів за рахунок впливу гарячого сухого повітря.

Особливості повітряної стерилізації

При покупці такого обладнання необхідно звертати увагу на такі фактори:

 • Інструменти та інше приладдя дезінфікуються впливом на них гарячого сухого повітря. Експлуатація кожного стерилізатора, представленого на сайті, спростить можливість встановлення кожного стандартного режиму температури, часу, яка буде потрібна на обробку. Таким чином, стерилізатори у використанні досить легкі та прості, що не потребує спеціального навчання та проходження різних підготовчих курсів.
 • Сухоповітряний стерилізатор є повністю безпечним, адже в ньому є спеціальна система контролю. Звукові сигнали оповіщення одразу повідомлять про неполадку в роботі, а також у кожному стерилізаторі вшита система примусового охолодження. Цей пристрій вимикається під час перегріву в автоматичному режимі.Повітряний стерилізатор найбільш популярний у стоматологічних клініках, кабінетах, салоні краси.
 • Сухоповітряні стерилізатори не вимагатимуть заміни фільтрів, що значно зменшує витрати на обслуговування такого приладу. Також таке обладнання коштуватиме набагато менше парових варіантів.

Основні функції повітряних стерилізаторів

Для вибору оптимального та найбільш відповідного варіанту у ваш медичний кабінет, необхідно звертати увагу на:

 1. Бренд,
 2. Габарити,
 3. Функціональність,
 4. Особливості в управлінні,
 5. Гарантійне та післягарантійне обслуговування,
 6. Матеріал виготовлення,
 7. Матеріал виготовлення завантажувальних коробок. Найбільш стійкий матеріал – жароміцна, полірована, нержавіюча сталь.
 8. Час стерилізації – ми пропонуємо моделі із тривалістю стерилізації близько 30 хвилин.

Стерилізатори повітряні купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85