0

Гістологія Leica

1
Гематоксилін Surgipath Gill II Hematoxylin купити в Україні - КиївГематоксилін Джилла II завдяки середньої інтенсивності фарбування використовується для стандартного проколу забарвлення гематоксилін-еозином прогресивним методом, а також для спеціальн..
0 грн.
2
Гематоксилін Surgipath Gill III Hematoxylin купити в Україні - КиївКонцентрований гематоксилін Джилла III забезпечує чітке і глибоке фіолетово-синє забарвлення ядер. Використовується для прогресивної забарвлення гістологічних препаратів. Не містить р..
0 грн.
1
Гематоксилін Surgipath Harris Hematoxylin купити в Україні - КиївГематоксилін Харріса забезпечує чітке і глибоке фіолетово-синє забарвлення ядер. Може використовуватися як для прогресивного, так і для регресивного забарвлення препаратів. Не містить р..
0 грн.
2
Гематоксилін Маера, Mayers Haematoxylin Nuclear Stain купити в Україні - Київ Готовий до використання гематоксилін для прогресивного фарбування. Не потребує щоденної фільтрації. Можна використовувати як в гістології, так і цитології, так і для фарбу..
0 грн.
1
Гематоксилін порошок, 100%, Leica купити в Україні - КиївЗабезпечує візуалізацію ядер клітин в зрізах (парафінових, кріостатних, вібрoтомних, виготовлених на заморожувати мікротому) і цитологічних препаратах. Реагент не містить етанолу та метанолу. П..
0 грн.
2
Еозин Surgipath Eosin купити в Україні - КиївГотовий до використання, для вторинної забарвлення препаратів. Використовується при стандартному H & E фарбуванні. Можна користуватися в різних кількостях.  Фасовка: 1 л / упЕозин купити в Ук..
0 грн.
1
Еозин порошок Leica Powdered Eosin Y Dye купити в Україні - КиївГотовий до використання гематоксилин для прогресивного фарбування. Не потребує щоденної фільтрації. Можна використовувати як в гістології, так і цитології, так і для фарбування в ІГХ дос..
0 грн.
1
Замінник ксилолу Leica Surgipath SUB-X clearing medium купити в Україні - КиївЄ заміною ксилолу, не викликає роздратування шкіри і слизової при контакті. Не має запаху 5л   * в продажу 4 * 5 л: 315 євроЗамінник ксилолу купити в Ук..
0 грн.
0
Заморожуючий спрей Leica купити в Україні - КиївСпрей для швидкого охолодження парафінових блоків і тканин Не містить хлорфторвуглеці (CFC) при цьому зберігаючи можливість швидкого охолодження парафінових блоків і тканин. Достатньо всього двох «пшикі..
0 грн.
0
Йодна кислота Leica Surgipath Periodic Acid купити в Україні - КиївЙодна кислота є 0,5% водним розчином, використовуваним для окислення хімічно активних елементів в зразках тканини в альдегіди перед їх обробкою реагентом Шиффа. Розчин готується відра..
0 грн.
0
Килимки для збору надлишку формаліну D-FORMALIZER PADS купити в Україні - КиївРозміри: 15x20 см, 25 шт D-Formalizer Pads зменшують вплив формальдегіду, поглинаючи і нейтралізуючи будь надлишковий формалін. Міцна синя поверхня прокладок забезпечу..
0 грн.
0
Кріогель (для кріостатних мікротомів), 128 мл купити в Україні - КиївLeica Cryo-Gel являє собою середовище для заливки зразків при їх різанні в криостате. Пляшка з дозатором запобігає витікання середовища, дозволяючи проводити точну і економну заливк..
0 грн.
0
Ксилол гістологічний Leica Surgipath Xylenes купити в Україні - КиївSurgipath Xylenes є високоочищеною сумішшю ксилолов для використання при гістологічному аналізі. Кілька ступенів очищення і фільтрації, а також лабораторні випробування кожної партії..
0 грн.
0
Леза низькопрофільні для мікротомів і криостатов Leica 819, 80 мм купити в Україні - КиївНизькопрофільні 819 одноразові леза мають довжину 80 мм і висоту 8 мм х 0,25 мм. Зроблені з нержавіючої сталі, леза ультратонкі, але довговічні і можуть вик..
0 грн.
0
Леза низькопрофільні для мікротомів і кріостатів Leica DB 80 LX, 80 мм купити в Україні - КиївЗапатентована природа DB80 LX допомагає в різанні високоякісних тонких зрізів навіть з дуже складною секційної тканиною, включаючи щільні зразки.  ..
0 грн.
0
Набір гематоксилин / еозин фарбування H & E Staining System Leica ST Infinity купити в Україні - КиївНабір складається з п'яти реагентів, які забезпечують відмінну якість фарбування з першого по 2000-ий препарат. Розроблений спеціально для викори..
0 грн.
0
Парафін гістологічний Leica Formula R купити в Україні - КиївФормула «R» є парафін нового покоління, який забезпечує тонке поділ з мінімальним стисненням і все навколо простоти використання. Формула «R» являє собою напівпрозоре з'єднання, яке мо..
0 грн.
0
Парафін гістологічний Leica Paraplast Regular купити в Україні - КиївПарапласт рекомендується для загального вбудовування тканин. Він складається з очищеної суміші високоочищених парафінових полімерних полімерів з регульованими молекулярними масами. ..
0 грн.
0
Реактив Шиффа купити в Україні - КиївИспользуется в стандартном методе PAS реакции для визуализации мукополисахаридов, гликогена, базальных мембран и грибковых клеточных стенок. Положительная реакция обеспечивает пурпурно красный / ярко-розовый цвет*..
0 грн.
0
Середовище для заключення препаратів Leica MicroMount, 118 мл купити в Україні - КиївАналог канадського бальзаму. Швидковисихаюча середовище на основі ксилолу для укладення препаратів забезпечує рівне покриття скла без утворення бульбашок. Містить ан..
0 грн.
0
Середовище для заключення препаратів Leica MicroMount, 473 мл купити в Україні - КиївАналог канадського бальзаму. Швидковисихаюча середовище на основі ксилолу для укладення препаратів забезпечує рівне покриття скла без утворення бульбашок. Містить ан..
0 грн.
0
Середовище для заключення препаратів Leica SUB-X, 118 мл купити в Україні - КиївАналог канадського бальзаму. Швидковисихаюча середовище на основі толуолу для укладення препаратів забезпечує рівне покриття скла без утворення бульбашок. Містить антиокс..
0 грн.
0
Середовище для заключення препаратів Leica SUB-X, 473 мл купити в Україні - КиївАналог канадского бальзама. Быстросохнущая среда на основе толуола для заключения препаратов обеспечивает ровное покрытие стекла без образования пузырьков. Содержит антио..
0 грн.
0
Середовище для заключення препаратів Leica СV ultra 250 мл купити в Україні - КиївСередовище на основі гідрокарбонатів для укладення препаратів забезпечує рівне покриття скла без утворення бульбашок. Не містить небезпечних органічних розчинників. Під..
0 грн.
Гістологія Leica

Витратні матеріали Leica Biosystems для гістологічних досліджень купити в Україні. Високоякісні видаткові матеріали Leica Biosystems для гістологічних досліджень допоможуть ефективно організувати робочий процес

Медичне лабораторне обладнання купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Тел .: +38 (066) 415-56-59 Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical.

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

          +38 (097) 794-91-85