Ультразвуковий апарат АУЗХ-100-ФОТЕК кавітаційний хірургічний

Ультразвуковий апарат АУЗХ-100-ФОТЕК кавітаційний хірургічний
Код: АУЗХ-100-ФОТЕК Є в наявності
231800 грн.
-
+

Ультразвуковий апарат АУЗХ-100-ФОТЕК купити в Україні - Київ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

• Два режими для ультразвукового впливу 

 • Режим для аспірації рідини з оброблюваної області 

 • Режим для управління ирригацией лікарського розчину в канал ультразвукового інструменту 

 • Широкий набір акустичних вузлів і ультразвукових інструментів

• Можливість використання захисного кожуха (для запобігання тканин від торкання активованим інструментом при безконтактному впливі) 

 • Є акустичні вузли та ультразвукові інструменти з внутрішнім іригаційним каналом 

 • Стерилізація акустичних вузлів і ультразвукових інструментів методом автоклавування 

 • Ергономічний дизайн, міцний металопластиковий корпус


ПРИЗНАЧЕННЯ АПАРАТУ:

Апарат призначений для впливу за допомогою низькочастотних ультразвукових коливань і активованого ультразвуком розчину на біологічні тканини при проведенні різного терапевтичного та хірургічного лікування з метою санації та дезінфекції гнійних ран і інфікованих тканин: 

 • зрошення слизових оболонок лікарськими розчинами 

 • видалення фибринового нальоту 

 • дезінтеграція некротичної тканини

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Розділи медицини

Приклади нозологічних форм

Гнойна хірургія

Трофічна виразка, флегмона м'яких тканин, хронічні рани, «діабетична стопа», гнійні порожнини

Акушерство и гінекологія

Гострий і хронічний ендометрит, запальні захворювання шийки матки, піхви і вульви (кольпіт, вульвовагініт, цервіцит)

Комбустиологія

Поверхневі і глибокі опіки, підготовка поверхні рани до пластики шкірним клаптем

Оториноларингологія

Тонзиліт, фарингіт, риніт, аденоїдит, гіпертрофічний риніт, стану після операцій (Тонзилектомії, аденотомия).

Абдомінальна хірургія

Гнійний перитонит, панкреонекроз

Торакальна хірургія

Гнійний плеврит, епіема плеври, абсцес легені

Військово-польова хірургія

Кульові і мінно-вибухові поранення

Травматологія

Остеомієліт, гнійні ускладнення при переломах

Проктологія

Парапроктити, хронічні тріщини заднього прозходу

 

 ПЕРЕВАГИ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ЛІКУВАННЯ:

 • якісна санація інфікованих тканин 
 • видалення некрозів без додаткової травматизації 
 • очищення і загоєння рани в більш короткий термін 
 • швидке зменшення набряку та інфільтрації 
 • рівномірне і дозоване розпорошення «озвучених» лікарських розчинів 
 • збільшення терапевтичної активності лікарських засобів 
 • стимуляція і поліпшення мікроциркуляції в тканинах в результаті мікромасажу 
 • можливість контактного і безконтактного впливу 
 • зниження медикаментозної навантаж на пацієнта 
 • простота методик лікування 
 • скорочення термінів лікування

АПАРАТ ДОЗВОЛЯЄ ВИРОБЛЯТИ:

Контактна ультразвукове вплив

Залежно від обраного інструменту, режиму і потужності ультразвуку можна робити:

 • Розсічення та коагуляцію тканин 
 • Виборчу деструкцію і фрагментацію гнійно-некротичних тканин з мінімальним пошкодженням здорових тканин

Вплив на тканини здійснюється робочою площадкою ультразвукового інструменту. У оброблювану область може одночасно подаватися лікарський розчин по каналу всередині інструменту.

Безконтактний вплив кавітації струменем

Вплив кавітації струменем на вогнище запалення дозволяє відмивати тканини від бактеріальних плівок, гнійного і патологічного нальоту і депонувати лікарський препарат в область локалізації вогнища інфекції. 

Подається через ультразвукової інструмент лікарський розчин перетворюється в мелкодисперсную струмінь «озвученої» рідини, що містить кавитационні мікропухирці з перекисом водню, активними іонами водню і кисню, які посилюють бактерицидні властивості лікарських розчинів.

Кавітаційне барботування рідини

Кавітаційне барботирование лікарського розчину в гнійної порожнини сприяє відділенню некритичного нальоту від тканин, механічного руйнування бактерій, ефективному очищенню і санації поверхні рани. 

При зануренні в заповнену розчином порожнину активованого ультразвукового інструменту відбувається інтенсивне перемішування і барботирование розчину потоками кавітаційних бульбашок.

ПРИНЦИП РОБОТИ:

Блок управління апарату генерує змінний електричний струм ультразвукової частоти, який подається на пьезокерамические елементи акустичного вузла. Пьезокерамические елементи акустичного вузла перетворять змінний електричний струм в зворотно-поступальні коливальні рухи інструментів-хвилеводів. За допомогою інструментів-хвилеводів здійснюється контактна і безконтактний вплив на біологічні тканини.

РЕЖИМИ РОБОРТИ:

I. РЕЖИМИ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОГО ВПЛИВУ

«ОСНОВНИЙ» - основний режим, призначений для потужного інтенсивного контактного і безконтактного ультразвукового впливу на біологічні тканини з метою їх інтенсивного очищення, фрагментації і видалення гнійно-некротичних тканин, а також для ультразвукової обробки гнійних порожнин з найбільшою продуктивністю.

Функціональне призначення режима:

- при контактному впливі на тканини активованого ультразвукового наконечника виконується розсічення і коагуляція будь-яких біологічних тканин; 

 - при безконтактному розпиленні ультразвуковим наконечником лікарського розчину створюється спрямована кавітірованная струмінь, за допомогою якої виконується інтенсивне очищення тканин від гнійно некротичних мас і імпрегнація лікарського препарату в тканини; 

 - при зануренні активованого ультразвукового наконечника в порожнину, заповнену лікарським розчином, здійснюється інтенсивне кавітаційне барботирование і перемішування розчину, що сприяє очищенню і санації гнійно-некротичної порожнини. 

 «СЕЛЕКТ» - селективний режим, забезпечує щадне контактна і безконтактне ультразвукове вплив на біологічні тканини. Може застосовуватися для обробки і фрагментації тканин, прилеглих до критичним структурам, таким як грануляційна тканину, нервово-судинні освіти і т.п. Режим забезпечує підвищену тканинну селективність.

Функціональне призначення режиму:

- при контактному впливі на тканини активованого ультразвукового наконечника виконується виборча деструкція і фрагментація некротичних тканин з мінімальним пошкодженням здорових тканин; 

 - при безконтактному розпиленні ультразвуковим наконечником лікарського розчину створюється кавітірованная мелкодісперсная струмінь, за допомогою якої виконується зволоження і нанесення тонкого шару лікарського препарату на тканини з метою санації; 

 - при зануренні активованого ультразвукового наконечника в порожнину, заповнену лікарським розчином, здійснюється дбайливе кавітаційне барботирование і перемішування лікарського розчину, що сприяє щадящему очищенню і санації гнійних порожнин.

II.РЕЖИМИ ДЛЯ ПОДАЧІ / ВИДАЛЕННЯ РОЗЧИНУ З ОБРОБЛЮВАНОЇ ПОРОЖНИНИ:

«ІРРГАЦІЯ» - режим для подачі лікарського розчину в оброблювану область через внутрішній іригаційний канал ультразвукового інструменту. 

 «аспірації» - режим для видалення рідини з поля хірургічного або терапевтичного втручання

Генеруються апаратом «ФОТЕК АК101» низькочастотні ультразвукові коливання викликають у тканинах наступні дії:

ФІЗИЧНІ

 • Кавітація - утворення в рідині мікропухирців, наповнених газом і / або парою. Розриви бульбашок на кордоні з рани поверхнею ведуть до видалення нальоту, механічного руйнування бактерій, мікромасаж підлеглих тканин. 
 • Кавітаційна барботирование - процес перемішування рідини в будь-якої порожнини хвилями кавітаційних бульбашок, які прямують в просторі з великою швидкістю. При схлопуванні кавітаційних бульбашок, в рідині виникають ділянки з великим тиском, утворюється ударна хвиля, в результаті цього відбувається ефективне очищення поверхні рани від некротичних тканин, посилюється імпрегнація лікарських розчинів в тканину. 
 • Тепловий ефект - виникає при контактному впливі ультразвукового наконечника на тканини. Енергія механічних коливань перетворюється в теплову і викликає на малій потужності розширення судин мікроциркуляторного русла, на великої потужності - коагуляцію і розсічення тканин. 
 • Розпад молекул води - утворення перекису водню і короткоживучих вільних радикалів - іонів водню і кисню під впливом ультразвукових хвиль. 
 • Фрагментація - дроблення, дезінтеграція тканин, зміна структури, переклад в колоїдний стан. Фрагментація тканин відбувається за рахунок прямого контакту наконечника з тканиною, вібрації рідини, впливу хвиль підвищеного і негативного тиску, а також ефекту кавітації.

БІОЛОГІЧНІ

 • Бактерицидну дію - обумовлене процесами кавітації, дезінтеграції клітинних мембран мікроорганізмів і дією вільних радикалів і перекису водню. При ультразвуковому впливі також підвищується чутливість мікроорганізмів до дезінфікуючих речовин, тому концентрації антисептиків в поєднанні з ультразвуковою обробкою можуть бути зменшені в десятки і сотні разів. 
 • Мікромасаж тканин - виникає при помірних (докавітаціонних) рівнях впливу і призводить до поліпшення мікроциркуляції в тканинах, стимуляції внутрішньоклітинного біосинтезу і прискоренню регенеративних процесів. 
 • Зміна проникності стінок судин - під впливом ультразвуку проникність стінок судин підвищується.

ЗАЛЕЖНО ВІД ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ІНСТРУМЕНТІВ І МЕТОДИКИ, АПАРАТ РЕАЛІЗУЄ ДВА ОСНОВНИХ ТИПУ ДІЇ:

• З передачею ультразвукових коливань - це вплив ультразвукових коливань на тканини безпосередньо через інструмент при контактної ультразвукової обробки або через проміжну середу (рідина). 

• Без передачі ультразвукових коливань - прямої дії ультразвуку на тканини немає, але є поєднане вплив струминного зрошення і «озвученого» (активованого ультразвуком) розчину при безконтактному впливі на тканини кавитационной струменем. «Озвучена» рідина характеризується наявністю кавітаційних бульбашок і активних хімічних речовин - перекису водню і вільних радикалів.

ОСОБЛИВОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА АКСЕСУАРІВ:

 • інструменти та акустичні вузли апарату багаторазові, стерилізуються методом автоклавування 
 • для захисту оброблюваних тканин від небажаного торкання активованим ультразвуковим інструментом передбачена можливість використання захисного кожуха 
 • є акустичні вузли та ультразвукові інструменти з внутрішнім іригаційним каналом для подачі лікарського розчину, що забезпечує можливість кавитационного розпилення розчинів і тривалу роботу без додаткового охолодження 
 • є акустичні вузли зі змінними ультразвуковими інструментами різної конфігурації 
 • безпечна конструкція акустичного вузла запобігає передачі вібрацій на руки лікаря

Ультразвуковий кавітаційний апарат купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. 

Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical пропонує медичне обладнання купити в Україні

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальний медичний ультразвуковий кавітаційний апарат хірургічний за вигідною ціною.

Тел.: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок