Категорії

В наличии
36675 грн.
Купити
Купити
В наличии Код: DELUX 7500W
336600 грн.
Купити
В наличии Код: LEDTECH 3000W
62000 грн.
Купити
В наличии Код: LEDTECH 7000W
249600 грн.
Купити
В наличии Код: TopLED-6000
280000 грн.
Купити
Купити

Світильник хірургічний операційний настінний в Україні купити за найкращою ціною

Вибрати джерело світла часто набагато складніше, ніж здається, адже при виборі операційного світильника потрібно враховувати не тільки технічні характеристики самого освітлення (плями розсіювання, температури і т.д.), але і вид кріплення, що також залежить від матеріалу виготовлення стін, стелі і зручності лікаря роботи з даним видом обладнання. На сьогоднішній день практично кожен світильник, якими користуються в лікарнях і клініках, безтіньові, адже пристрої забезпечені відсутністю відображення тіні від об'єкта в кабінеті або операційній від медичних працівників.

Слід розділити операційне світло по:

1. Типам кріплення - стельові, мобільні, настінні,

2. Типам ламп, які використовуються в пристрої - світлодіодна лампа або ж галогенна.

Кожен тип світильників має переваги і недоліки. Основні переваги світлодіодної лампи:

  • Максимальні години роботи,
  • Виключений ефект «мерехтіння»,
  • Максимально рівне світло, як висловлюються лікарі.
  • Можливість регулювання білого світла.
  • Використовується в основному холодне світло.

У порівнянні зі світлодіодними лампами, галогенні все ж мають більший відсоток тепловіддачі, а також невисокий ресурс робочих годин. Те за кольором світіння - теплий м'яке світло.

Для зручності лікарень і клінік можна використовувати світильники, у яких є автономне живлення, найчастіше мається на увазі акумуляторна батарея, що зможе забезпечити 8-годинну роботу. Найчастіше такий вид живлення використовується для мобільний варіантів.

До моменту придбання необхідно звертати увагу на такі характеристики:

  • Діаметр робочого поля. Абдомінальна хірургія в основному використовує світильники з полем мінімум 30 см, для пластичних хірургів досить близько 15 см поля.
  • Інтенсивність. Для проведення хірургічних операцій необхідно використовувати інтенсивність 160 люкс мінімум, бажано вибирати світильники з можливістю регулювання або навіть зменшення інтенсивності.
  • Відбите світло. Найбільш популярними і затребуваними є безтіньові світильники з технологіями відбитого світла. Таким чином тіньовий ефект буде мінімізований, що забезпечить рівномірне освітлення в робочому полі і зменшення відблисків.
  • Кріплення операційної лампи. Потрібно врахувати особливості операційного кабінету, адже в деяких випадках з доступних варіантів є тільки настінний з регульованими«плечима». Щоб зробити правильний вибір, який буде зручний для лікаря, необхідно врахувати кожну характеристику або ж проконсультуватися з нашими менеджерами.

Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.


Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.

Зворотній дзвінок