Категорії

Світильники (лампи) хірургічні операційні безтіньові пересувні настінні купити в Києві Україні - світлодіодні (LED)

Операційні світильники є видом медичного обладнання, що забезпечуються необхідним рівнем освітлення операційного поля. Хірургічні лампи можна розділити на:

  • хірургічні - використовуються для освітлення операційних столів.
  • оглядові - використовуються для освітлення під час огляду окремого органу в кабінеті гінекології, отоларинголога або ж стоматології і т.д.

Слід розділяти операційний світло на такі види:

Освітлювальна система - блок, створений з декількох елементів освітлення з можливістю установки відеосистем, будь-якого іншого обладнання за запитом лікаря.

Ряд вимог, які пред'являються до хірургічного освітлювального приладу:

  1. Обов'язковою рисою названий безтіньовий ефект в операційному світильнику, за рахунок чого зменшується щільність тіні за допомогою збільшення площі світла. Зверніть увагу, що по діаметру купол не може бути меншим, ніж 60 см.
  2. Лампа наділяється світлом, який по максимуму наближений до денного, таким чином повністю виключається обман кольору при проведенні операцій.
  3. Бляклість повинна бути повністю відсутня, навіть коли мова йде про пряму або ж зворотню. Хірургічна лампа може забезпечуватися матовим екраном і джерелом розсіяного світла. Стельовий варіант світильника є оптимальним рішенням, адже буде розташований вище рівня голови лікаря і медперсоналу.
  4. Хірургічні світильники повинні бути надійними і безвідмовними в роботі, а також при виході з ладу елемента освітлення, необхідно, щоб заміна здійснювалася швидко, з легкістю . Такий процес забезпечений конструкцією цоколя.

Як розрахувати потужність хірургічної лампи для операційних

У конструкції операційних світильників повинно бути використано максимальну кількість ламп, які мають високу світловіддачу і змонтовані в одну арматуру. Таким чином, вираховується сумарна яскравість - від 3000 люкс до 10000 люкс. Якщо вам потрібно зробити розрахунок потужності освітлювача самостійно, необхідно врахувати сумарну цифру хірургічних столів, які будуть використовуватися в операційній в один і той же час. Тобто, в сумі потужність світильників повинна бути від 9000 люкс і до 30000 люкс. Зверніть увагу і на те, що під час розрахунку враховується освітленість, що дає операційне світло в відстані 1 метр. Даний розрахунок характеристик залишається незмінним для відстаней в 2-3 метра.

Установка і монтаж хірургічних світильників

При монтажі враховується товщина і матеріал стін, особливо важлива правильна установка для стельових і настінних світильників. Для виключення неправильної зборки кожного вузла або навіть падіння обладнання, довірте цю роботу інженерам. Ми маємо власне сервісне обслуговування і інженерів, які виїжджають на об'єкт для установки обладнання, купленого клієнтом у нас на сайті. Кріплення проводиться тільки на несучу поверхню, таким чином, дає можливість для зміни положень освітлювального елементу при необхідності. По завершенню установки ви отримаєте документ - акт проведених робіт, а також гарантію по роботі і монтажі обраного вами світильника.


Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк.

Зворотній дзвінок