Категорії

Купити
Купити

Апарати та обладнання для ультразвукової терапії (УЗД) купити в Україні за ціною світових виробників медичного обладнання.

У каталозі представлені прилади з офіційною гарантією від виробників. Наша компанія надає гарантійне та сервісне обслуговування, а також навчає медперсонал навичкам управління пристроями. Щоб купити апарат, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті: ми приймаємо заявки 24/7.


Купити апарат ультразвукової терапії

Купити ультразвуковий апарат для косметолога - крайня необхідність. Він буде задіяний у вашій практиці щодня. Будь-який професійний ультразвуковий апарат добре поєднується з іншими апаратними процедурами, досить компактний і простий в управлінні. З ним можливості розширюються, а кількість відвідувачів - зростає в кілька разів!

Ознайомтеся з каталогом на сайті. У нас можна купити новітні моделі апаратів, призначених для ультразвукової терапії.


Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати ультразвукової терапії в усі обласні центри та великі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.

Зворотній дзвінок