Категорії

В наличии Код: HANDSCAN V8
118000 грн.
Купити
В наличии Код: V2200
124000 грн.
Купити
Купити
В наличии Код: Acclarix AX8
841500 грн.
Купити
В наличии Код: Acclarix AX8
313500 грн.
Купити
В наличии Код: D005
950000 грн.
Купити
Апарати УЗД купити в компанії Gorizont Medical (Україна)

Найшвидший і інформативний спосіб проведення досліджень кожного внутрішнього органу - ультразвукова діагностика.  На сьогоднішній день апарати УЗД дозволять лікарю побачити розгорнутий точне стан хворого і зробити опис відразу після проведення процедури.  Зверніть увагу, що ще недавно отримані зображення вимагали обробки, але зараз апарати УЗД стали набагато зручніше в роботі, а отримана картинка і дані на ПК дозволяють побачити необхідну інформацію, картинку під потрібним кутом.  Інтернет-магазин Горизонт Медікал пропонує тільки найкращі медичні апарати за невисокими цінами.  На сайті представлені найбільш популярні моделі і медичне обладнання в цілому.  Якщо Ви не можете знайти для себе відповідне обладнання, замовте дзвінок менеджера і ми підберемо необхідні апарати як за характеристиками, так і за ціною.

 

Види апаратів для ультразвукової діагностики

Область застосування УЗД застосовується не тільки для загального дослідження, але і в гінекології, акушерстві, ветеринарії, кардіології.  Висока швидкість і точність отримання клінічних картин для пацієнтів дозволяє провести дослідження швидко і в короткі терміни призначити лікування.  Сучасний УЗД апарат поділяється за видами наступного характеру:

 • постійно-хвильового,

 • кольорового,

   • енергетичного,
   • імпульсно-хвильового.

   Види ультразвукових апаратів:

   Портативні УЗД відрізняються невеликими габаритами, як правило, оснащені потужними акумуляторами.  Єдина істотна відмінність - невисока продуктивність.  Такий варіант УЗД часто використовується лікарем, який виїжджає додому до пацієнта, а також в реанімаційному відділенні або навіть в ветеринарії.  Такий варіант дозволить в мінімальні терміни отримувати дані про здоров'я хворого поза стінами лікарні.

   Стаціонарні УЗД значних розмірів, використовуються в основному для медичного центру, приватної клініки, державної лікарні.  До переваг слід віднести максимальну якість візуалізації, розширений функціонал, робота за допомогою кольорових доплерів, ЕКГ-модулів, об'ємної візуалізації.

   Як вибрати ультразвуковий апарат

    

   Щоб зробити правильний вибір, який зможе задовольняти всі потреби лікарні, необхідно враховувати ряд характеристик:

   • зручність в управлінні
   • глибину виконуваних типів сканування
   • галузь застосування
   • опції для візуалізації формату 3D, 4D
   • розширення можливостей апарату в майбутньому.


   Купити ультразвуковий апарат в інтернет-магазині Gorizont Medical

   УЗД-сканери істотно відрізняються в ціні, що залежить від якості і тип апаратів.  Зверніть увагу, що наша компанія Горизонт Медікал пропонує виключно високу якість і точність визначень, а вартість невисока завдяки безпосередній роботі з виробниками даного діагностичного обладнання.  Наш інтернет-магазин надає до вибору тільки сучасні товари, які наділені максимальною кількістю функцій і кожен апарат має найкращу візуалізацію.

    

   Всі товари, представлені в каталозі компанії, наділені гарантією від 12 місяців і вище, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.  У вартість УЗД апаратів входять безкоштовне навчання, настройка і пуско-налагоджувальні роботи системи, безкоштовна доставка.


   УЗД апарати та УЗД обладнання за доступною ціною. Портативні та стаціонарні ультразвукові апарати Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical.

   Зворотній дзвінок