Категорії

Купити
В наличии Код: ePM 12M
188600 грн.
Купити
В наличии Код: Storm 5300
70300 грн.
Купити
Купити
Купити
В наличии Код: CMS5100
13500 грн.
Купити
В наличии Код: CMS8000
30100 грн.
Купити
В наличии Код: CMS9200
40150 грн.
Купити
В наличии Код: PVM-2701
5181818 грн.
Купити
В наличии Код: Storm 5900
119500 грн.
Купити
В наличии Код: uMEC 10
55978 грн.
Купити
В наличии Код: uMEC 12
62700 грн.
Купити

Купити монітори пацієнта в Україні - Київ

Монітором пацієнта названо пристрій, який реалізує функцію тривалого вимірювання безперервно і в залежності від моделі, одного параметра або навіть декількох. Вони в свою чергу характеризують вплив на пацієнтів або на стан хворого при проведенні анестезії, вентиляції легенів, в екстреній медицині. Характерна риса моніторів відрізняється:

  • Високою наукоємністю,
  • тенденцією до регулярного зростання кількості параметрів з одночасно зменшеними габаритами.

Моніторингом пацієнта є рання діагностика виникають при ШВЛ і анестезії ускладнень, а також допомагає лікареві додати часу для складання плану впливу на виниклі проблеми, прийняття необхідного дії.

Види моніторів пацієнта і відмінності в характеристиках

Зверніть увагу, що за призначенням монітора комплектуючі та характеристики будуть істотно відрізнятися, тому розглянемо, що входить в існуючі монітори пацієнта:

  • Анестезіологічні наділені: пульсоксиметром, капнометром, ЕКГ, інвазивним і неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, виміром змісту анестетиків.
  • Вентиляційні наділені: ЕКГ, пульсоксиметром, капнометром, вентиляційними параметрами, температурою, неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, параметрами гемодинаміки.
  • Приліжкові наділені: ЕКГ, неінвазивним вимірюванням артеріального тиску, температурою, пульсоксиметром.

Типи моніторів пацієнта

При виборі монітора пацієнта треба визначитися, який тип підійде:

  1. Одноканальний, який включає в себе пульсоксиметр, неінвазивне вимірювання артеріального тиску, ЕКГ, капнометр.
  2. Двох-трьохканальний, які будуть мати такі поєднання функцій: капнометр з пульсоксиметром, ЕКГ з пульсоксиметром, вимірювач артеріального тиску з пульсоксиметром, капнометр з ЕКГ і пульсоксиметром.
  3. Багатофункціональний, який може бути змінений під конкретні побажання клієнта. Такий вид монітора означає вимір комплексного набору параметрів і з'являється можливість в конфігурації налаштувань, технічних характеристик.

Монітори пацієнта на нашому сайті ви зможете вибирати як за технічними характеристиками, так і по виробником. Ми в свою чергу гарантуємо високу якість, сервісне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Якщо ви не знайшли потрібної вам конфігурації відповідно до ваших вимог, зверніться за допомогою до консультантів компанії.

Монітори пацієнта купити в Києві і Україні: ціни.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical.

Зворотній дзвінок