Категорії

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
В наличии Код: Point 500
0 грн.
Купити

Аналізатор газів крові купити в Україні

Аналізатори газів крові необхідні для кожної клініки, лікарні, адже для постановки правильного лікування необхідні точні вимірювання. Купити аналізатор газів крові в інтернет магазині Gorizont Medical можна високої якості, недорого, з консультацією та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Щоб отримати результат за допомогою даного приладу, необхідно взяти 110 мкл крові і протягом 1-2 хвилин результати можна вивчати. За рахунок літієвих акумуляторів, кожен такий прилад буде відрізнятися автономністю і застосовується для виїздів, адже його не обов'язково підключати до стаціонарних електромереж. Типи аналізаторів газів крові: 

  • стаціонарні, 
  • переносні (мобільні). 

Кольорові сенсорні дисплеї, якими оснащені практично всі аналізатори, дають можливість швидко і зрозуміло управляти системою, а також проводити моніторинг результатів. 

Принцип роботи 

Щоб виміряти показник газів крові, електролітів, необхідно невелику кількість цільної крові: капілярна, венозна, артеріальна. Принцип роботи аналізаторів заснований на потенціометричних методах вимірювання рН, а також змісту іонів Na⁺, K⁺, Са²⁺, Cl-. Існує ряд приладів, в яких електроліти потрібно досліджувати іоноселективних електродом, електродів порівняння. Найчастіше виробник пропонує прилад з картриджами, в яких знаходяться реагенти. 

Особливості 

Кожен прилад має компактні розміри, що дозволить перевозити даний прилад по відділеннях і в машині швидкої допомоги без використання електромережі .

Головні переваги аналізатор газів крові: 

  • Забір крові автоматичного типу на аналізи зі шприців або капілярів 
  • Результати відображаються на екрані з можливістю роздруківки 
  • Обробка проби здійснюється досить швидко - 60 -70 секунд з розрахунку на 1 аналіз 
  • Автоматичне калібрування 
  • Автоматичний режим очікування 
  • Пам'ять варіюється від 200 до 10 000 результатів 
  • Передавати інформацію на інше поєднане пристрій можливо по USB -Порт 

Саме завдяки простоті управління, а також миттєвої обробці проб підвищується ефективність і точність в результатах. Таким чином забезпечується можливість в наданні екстреної допомоги пацієнта в критичній ситуації. Зверніть увагу, що завдяки відео-інструкцій, персонал швидко знайомиться з функціоналом аналізатора і можливостями самого приладу. 

Де застосовується аналізатор газів крові 

Такий прилад необхідний для палат інтенсивної терапії, ендокринології, стаціонарах кардіології. Такий прилад незамінний в операційній, відділенні травматології, де найчастіше необхідна оперативність, точні визначення показника гомеостазу. 

Як купити аналізатор газів крові високої якості? 

Компанія Gorizont Medical рада запропонувати клієнтам ряд сучасних аналізаторів газів крові - ціни від виробника. При виборі приладу у нас, ви отримаєте високу якість на всі лабораторні та ветеринарні аналізатори, гарантія та супровід входить у вартість приладу.

Аналізатори газів крові купити в Україні - Київ. Доступні ціни.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.


Зворотній дзвінок