Категорії

Медичним закладам

Купити обладнання для медичних установ - аналізатори, анатомічні моделі, діагностичні прилади і ендоскопічне обладнання, обладнання для реанімації та анестезіології, ортопедії та реабілітації, офтальмології, фізіотерапії, хірургії в Києві Україна за ціною виробника. 18 місяців гарантії, Сертифікати МОЗУ, ISO 9001, Широкий асортимент.


Устаткування медичним установам

Ефективне лікування неможливе без використання інноваційних методів і високих технологій. Вигідно купити медичне обладнання для різних відділень клініки, медпунктів підприємств, салонів краси, домашнього користування пропонує інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical.


Для клінік, стаціонарів, приймальних покоїв

Професійна медтехніка, товари медичного призначення, медичні меблі, медичний інструмент - очевидний показник рівня установи, його відповідності сучасним стандартам надання медичної допомоги.


Медична допомога в домашніх умовах

Набір апаратів побутового призначення налічує десятки приладів - від електронного термометра або тонометра до кисневої подушки або кисневого концентратора. Ці пристрої купуються за рекомендацією лікаря, прості у використанні, відрізняються компактними умовами зберігання.


Якщо вам необхідно придбати медичне обладнання в Україні для стоматологічних, косметологічних і приватних медичних кабінетів, фітнес-центрів, спортивних клубів, ми пропонуємо сучасні моделі, адекватні ціни, гарантії якості виробників.

Зворотній дзвінок