Категорії

Купити
Купити
Купити
Нет в наличии Код: HBM-2SM
28500 грн.
Купити
Купити
Купити
Купити
В наличии Код: Care Bed-01
266000 грн.
Купити
В наличии Код: Care Bed-02
513115 грн.
Купити
В наличии Код: M203
32500 грн.
Купити
В наличии Код: Invacare Alegio
57900 грн.
Купити
Купити

Ліжка медичні функціональні механічні електричні купити Україна


Медичні ліжка пропонуються для хворих у лікарнях або в домашніх умовах. Їх основні функції - допомогти пацієнту відрегулювати своє положення в ліжку. Це має декілька переваг для пацієнтів, завдяки збільшенню незалежності, зменшенню ускладнень та покращенню мобільності. 

Регулювання висоти - це функція, яка дозволяє платформі ліжка підніматися і опускатись, щоб користувач міг легко входити або виходити з каркаса ліжка. Наш асортимент лікарняних ліжок пропонує гнучкий та різноманітний вибір. 

ЯКИЙ РОЗМІР МЕДИЧНОГО ЛІЖКА?

Всі медичні функціональні ліжка мають стандартний розмір. Зазвичай внутрішні розміри платформи під матрац складають 880 мм - 900 мм в ширину та 2000 мм у довжину. Зовнішні розміри зазвичай становлять близько 1020 мм в ширину і 2240 мм в довжину. 

ЯКЕ МЕДИЧНЕ ЛІЖКО НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ?

Купуючи медичне ліжко для дому, слід враховувати кілька факторів. Мінімальною вимогою було б, щоб ліжко мало електричну спинку, що піднімається, щоб користувач міг сісти одним натисканням кнопки,  або просто сидіти вертикально, щоб дивитись телевізор або їсти їжу, не потребуючи багатьох подушок.

Найважливішою особливістю є регулювання висоти. Зниження висоти ліжка полегшує користувачеві можливість лягати в ліжко, збільшення висоти допомагає користувачеві піднятися з ліжка.

Що слід пам’ятати при виборі медичного ліжка?

  • Розмір: Оскільки є регульовані ліжка для дітей та дорослих, важливо правильно вибрати розмір.
  • Механізм: Хоча ліжко з ручним керуванням може бути більш економічним, електричне ліжко може запропонувати більше зручності для користувача та доглядача.
  • Користувач: При виборі ліжка найважливішим фактором є користувач. Якщо ліжко потрібно через складні медичні причини, може знадобитися спеціалізоване ліжко.
  • Безпека: Деякі медичні ліжка мають захисні огорожі та інші пристрої безпеки, щоб захистити користувача під час роботи.


Медичні функціональні ліжка для лежачих хворих Київ Україна купити ➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

  • ліжка медичні функціональні купити в України
  • ліжка медичні механічні купити в України
  • ліжка медичні електричні купити в України


Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія.

Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical. Продаж і доставка медичного обладнання в усі регіони України ☛ високої якості за доступними цінами

Зворотній дзвінок