0

Коагулометри

0
Коагулометр автоматичний ACL TOP 350 CTS купити в Україні - Київ ACL TOP 350 CTS - це настільна повністю автоматизована система дослідження гемостазу середньої продуктивності.  Автоматичний коагулометр виконує клоттінговие, хромогенні і імунол..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний Sysmex CA-104 купити в Україні - Київ Полуавтоматический 4-канальный анализатор гемостаза с датчиком обнаружения внесения реагента и автоматическим перемешиванием.Исследуемые параметрыВсе тесты оценки гемостаза, основанные н..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний Sysmex CA-620 купити в Україні - Київ Компактный автоматический анализатор гемостаза с высокой аналитической надежностью результата.Производительность60 тестов в час (ПВ);48 тестов в час (ПВ, АЧТВ, Фибриноген).Реагенты13 поз..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний Sysmex CA-660 купити в Україні - Київ Компактний автоматичний аналізатор гемостазу з високою аналітичної надійністю результату. Продуктивність 60 тестів в годину (ПВ); 48 тестів в годину (ПВ, АЧТВ, Фібриноген)..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний ACL AcuStar купити в Україні - Київ Перший аналізатор, що пропонує повну автоматизацію спецтести, які до сих пір вимагали трудомістких ручних процесів і високотехнічних навичок. Автоматизована хемілюмінесцентна технологія за..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний ACL ELITE PRO купити в Україні - Київ ACL ELITE PRO - автоматичний коагулометр для лабораторій з малим і середнім потоком пацієнтів. Аналізатор пропонує користувачеві комплексне меню для рутинних і спеціальних досліджень.&nb..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний ACL TOP 550 CTS купити в Україні - Київ ACL TOP 550 CTS - автоматичний коагулометр високої продуктивності 240 ПВ в годину і 180 АЧТЧ на годину.  Відмінною рисою автоматичного коагулометру ACL TOP 550 є здатність викону..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний BK1000 A купити в Україні - КиївАвтоматичний коагулометр (будь-якої моделі з наведених) – це сучасний апарат для швидкого та точного аналізу цільового біохімічного складу крові.ОсобливостіØ Прилад працює за використання висок..
209 800 грн.
0
Коагулометр автоматичний BK1000 В купити в Україні - Київ Автоматичний коагулометр (будь-якої моделі з наведених) – це сучасний апарат для швидкого та точного аналізу цільового біохімічного складу крові. Особливості Ø Прилад працює за використання..
267 200 грн.
0
Коагулометр автоматичний BK1000 С купити в Україні - Київ Автоматичний коагулометр (будь-якої моделі з наведених) – це сучасний апарат для швидкого та точного аналізу цільового біохімічного складу крові. Особливості Ø Прилад працює за використання..
323 900 грн.
0
Коагулометр автоматичний RAC-050 купити в Україні - Київ Компактний автоматичний коагулометр виконує рутинні і спеціальні тести для дослідження системи гемостазу. RAC-050 має пропускну здатність 30 тестів в годину і прекрасно підходить для невеликих..
0 грн.
0
Коагулометр автоматичний SK 5002 купити в Україні - Київ Особливості ● Мале споживання реагентів: менше ніж 20uL, відкриті реагенти; ● Спеціально розроблена система тестування та роз положення чашечки, піпетка додавання зразків; ● Сучасна оптична..
73 300 грн.
0
Коагулометр автоматичний SK 5004 4-канальний купити в Україні - Київ Особливості ● Мале споживання реагентів: менше ніж 20uL, відкриті реагенти; ● Спеціально розроблена система тестування та роз положення чашечки, піпетка додавання зразків; ● Суч..
80 800 грн.
0
Коагулометр автоматичний Sysmex CS-1600i купити в Україні - Київ Автоматичний аналізатор гемостазу з функцією попередньої оцінки якості зразка.Продуктивність ПТВ: до 120 тестів за годину. ПТВ + АЧТЧ + оптичний фібриноген: до 110 тестів за годину. ПТ..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний ECL 105 купити в Україні - Київ Принципи вимірювання:  коагулологічних дослідження (640 нм)  Іммунотурбідіметріческіе дослідження (800 нм)  Основні характеристики:  1 вимірювальний канал&nb..
62 100 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний ECL 412 4-канальний купити в Україні - Київ Принципи вимірювання:  коагулологічних дослідження (640 нм)  Іммунотурбідіметріческіе дослідження (800 нм)  хромогенного аналіз (405 нм)  Основні х..
114 700 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний Helena C-2Х купити в Україні - Київ Helena C-2 Х - двоканальний поуавтоматіческіх коагулометров. Призначений для виконання рутинних методик і ряду спецтести в області дослідження гемостазу. Для проведення аналізу не пот..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний Helena C-4Х купити в Україні - Київ Helena C-4х - чотирьохканальний напівавтоматичний коагулометр. Призначений для виконання рутинних методик і ряду спецтести в області дослідження гемостазу. Для проведення аналізу не п..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний RT-2201C купити в Україні - Київ RT-2201C - напівавтоматичний одноканальний аналізатор для дослідження системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів для проведення широкого спектру коагуломе..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний RT-2202 купити в Україні - Київ RT-2202 - напівавтоматичний двохканальних аналізатор для дослідження системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів для проведення широкого спектру коагулометр..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний RT-2204C купити в Україні - Київ RT-2204C - напівавтоматичний чотирьохканальних аналізатор для дослідження системи гемостазу. Підходить для лабораторій із середнім потоком пацієнтів для проведення широкого спектру коагу..
0 грн.
0
Коагулометр напівавтоматичний TS4000, HTI купити в Україні - Київ HTI TS4000 - простий і зручний напівавтоматичний коагулометр для оцінки показників згортання крові.• Механічний метод детекції дозволяє уникнути впливу ліпемічності та іктеричнос..
130 000 грн.
0
Коагулометр ветеринарний CA52 VET купити в Україні - Київ CA52 VET - це простий у використанні напівавтоматичний коагулометр, оснащений точної піпеткою. Невеликий обсяг зразка і реагенту необхідний для проведення тестів економить кошти. Модель призн..
50 500 грн.
Коагулометри

Коагулометри купити в Україні


Коагулометри знаходяться в переліку обов'язкового обладнання для поліклініки, хірургічного, пологового відділення, служби невідкладної допомоги.  Даний тип обладнання досить простий і невеликий, в експлуатації дуже зручний.  Використовується для визначення рівня згортання крові.  Такий вид лабораторного обладнання спрощує роботу медичного персоналу, зменшує витрату реагентів, які використовуються в роботі, підвищувати точність даних, отриманих при біохімії.  Дані пункти вкрай важливі для ефективності лікування і в своєчасній діагностиці.  Інтернет-магазин Горизонт Медікал пропонує тільки найкращі, надійні системи, з доступними цінами і сертифікатами, гарантією.


Коагулометри: класифікація

Коагулометри можна розділити на кілька видів, які відрізняються між собою методами фіксації часу по появі фібринових згустків:

  • оптичні системи гемостазу - використовуються для фіксації згустків залежно від реакції при зміні оптичної характеристики крові.  Такий апарат необхідно захищати від засвічення при проведенні подібних аналізів
  • механічні системи - фіксують мінімальні зміни в швидкості збовтування тестованих сумішей за допомогою кульок і будь-яких інших елементів

За типом аналізаторів, їх також поділяють:

  1. Автоматичні прилади, які дозволять проводити максимальну кількість тестів за мінімальний термін:
  • хромогенний,
  • тромбіновий,
  • протромбіновий


        2. Напівавтоматичні прилади, які потрібні для аналізів, що визначають Фабрін в плазмі.  Фабрін виконує тимчасова фіксація, яка необхідна для форміровкі згустків, що здійснюється за рахунок розрахунку кожного заданого параметра.

 

Щоб проводити аналізи в відділенні невідкладної допомоги можуть використовуватися системи експрес.

 

Купити аналізатор гемостазу в інтернет-магазині Gorizont Medical

Зверніть увагу, що точність і швидкість інформації, яка повинна бути отримана в ході аналізів, залежить коректний план лікування і навіть людські життя.  Тому наша компанія рекомендує придбати якісне, високоточна, надійний пристрій, який створено спеціально для вимірювання рівня згортання крові.

 

Коагулометр купити, який буде виготовлений за європейськими стандартами, за привабливими цінами ви зможете в компанії Gorizont Medical.  Ми є офіційними дистриб'юторами багатьох відомих брендів, тому пропонуємо обладнання за невисокими цінами, а наші менеджери підберуть необхідне оснащення для клінік і лабораторій по заявленим характеристикам і особливостям від клієнта.

 

Індивідуальний підхід до клієнтів від компанії Gorizont Medical

 

  • Доставка лабораторного обладнання по Україні безкоштовна
  • Зв'язок з менеджерами - консультація, передзамовлення, уточнення характеристик
  • Гарантія 12 місяців на кожен прилад
  • Декларація відповідності, сертифікати в кожному типі обладнання

Коагулометри купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical

Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

Тел .: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85