Кріогель 128 мл

Кріогель 128 мл
Є в наявності
0 грн.
-
+

Кріогель (для кріостатних мікротомів), 128 мл купити в Україні - Київ

Leica Cryo-Gel являє собою середовище для заливки зразків при їх різанні в криостате. Пляшка з дозатором запобігає витікання середовища, дозволяючи проводити точну і економну заливку. Ідеально підходить для MOHS хірургії. Забезпечує відмінну різання з мінімальною компресією зрізів при робочій температурі -20 ° C. 

Система стрічкової передачі CryoJane® для кріосекціі полегшує виробництво високоякісних заморожених ділянок складних тканин. CryoJane використовує клейкі покриті слайди і клейкі стрічки для захоплення секцій замість використання анти-валковой пластини або кисті. Leica CryoJane адаптується практично до всіх криостате на ринку. 

Система досягає заморожених секцій якості парафіну товщиною до двох мікрон. Секції без зморшок, стиснені, повністю неушкоджені і прикріплені до слайду мікроскопа. Смужку стрічки прикріплюють до обрізаному блоку тканини, і секція потім розрізається на стрічку. Стрічка з секцією поміщається на попередньо покриту клей.

Кріогель купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія.
Інтернет-магазин медичного обладнання Gorizont Medical пропонує медичне обладнання купити в Україні
Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити кріогель за вигідною ціною.
Тел.: +38 (066) 415-56-59

         +38 (097) 794-91-85 
Купити
В наличии Gill III
0 грн.
Купити
В наличии Surgipath Harris
0 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок