0

Як обрати операційний стіл під потреб лікарні

Як обрати операційний стіл під потреб лікарні

Операційні столи на сьогоднішній день можуть бути як практичними, функціональними, так і з максимально продуманим дизайном. Такі меблі забезпечать максимум свободи діям фахівців і можуть бути застосованими в кожному напрямку медицини – офтальмології, загальній хірургії, урології тощо. Набір функціональних можливостей та ергономіка – визначальні фактори для одержання високої результативності під час оперативного втручання в тій сфері медицини, де потрібне застосування професійних хірургічних столів. Стіл операційний електромеханічний купити в Україні вам пропонує компанія Gorizont Medical, де визначальним критерієм є перелік вимог від клієнта, невисока ціна поряд с високою якістю. Кожна модель, яку ви бачите в каталозі сайту gm.org.ua має продуманий функціонал для всіх потреб лікарні, а також відрізняється сферою застосування, брендом та зовнішніми складовими знімними конструкціями, додатковим пристосуванням, комплектацією.

Основні типи операційного столу

По класифікації операційний стіл може бути:

·       Перевязувальним,

·       Ортопедичним,

·       Універсальним.

Також можна виділити стіл мобільний чи стаціонарний. Пересувна конструкція може надати більшу свободу для вибору місця розташування, а також використовуються при проведенні операції поза операційного боксу.

Особливості операційного столу

Операційний стіл може відрізнятись від інших своїм функціоналом як стандартним, так і вбудованим. Але все буде залежати від моделей і виробників, тому завжди уточнюйте у наших менеджерів компанії Gorizont Medical. Зверніть увагу, що конструкція хірургічного столу буде обовязково вміщати в себе:

1.     Електричні або гідравлічні привід при створенні необхідних кутів нахилу, змін положення секцій, а також по висоті ложе.

2.     Секція з рухливою конструкцією, що допоможе швидко змінити положення пацієнта під час оперативних втручань чи будь-якої хірургічної маніпуляції.

3.     Кожен додатковий елемент підвищує функціональність та комфорт медичних робітників та самого хворого. Наприклад це може бути підставка, обмежувач, фіксатор, стійка під апаратуру, упори для кожної кінцівки, перевязувальний матеріал.

4.     Конструктивні функції можуть бути універсальними, а також можна додатково укомплектовувати змінними стільницями. Набір функцій та зручності операційних столів буде безпосередньо залежати від побажань хірургів, але якщо правильно обрати додаткові знімні деталі, операція може бути виконана зручно для хірурга, медперсоналу, що збільшить успіх проведення операцій.

Операційні столи: основні вимоги

Кожен тип медобладнання повинен повністю відповідати встановленому ГОСТу, тому виробник до кожного виробу додає документ, що підтверджує:

·       Матеріали, з яких створюються операційні столи. Кожен такий матеріал стійкий до будь-якої агресивної речовини, зовнішнього чинника.

·       Кожен виріб має бути достатньо простим в експлуатації, що перевіряється під час встановлення інженерами. Стіл операційний електромеханічний купити в Україні ви зможете на нашому сайті gm.org.ua, де представлені найкращі моделі з високою якістю та від перевірених виробників.

·       Конструкція має бути розробленою таким чином, щоб дооснащення можна було виконати дуже швидко  будь-якою додатковою комплектацією від того ж виробника, що й стіл.

·       Лікарям-хірургам в 90% випадках потрібно проводити рентген-обстеження під час проведення хірургічного втручання. Тому такий операційний стіл має бути оснащеним рентген-прозорістю.