Категорії

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

Гематологічний аналізатор купити в Україні


  Лабораторно-діагностичні центри мають на увазі обов'язкове оснащення обладнанням, куди входить гематологічний аналізатор.  Такий тип лабораторних апаратів використовується для точного кількісного дослідження крові.  Ринок України наповнений різними аналізаторами, які мають ряд відмінностей як по бренду, так і за характеристиками, вартості.  Зверніть увагу, що тільки при коректному підборі апаратури можливо спрощувати роботу медперсоналу.  Автоматичний гематологічний аналізатор купити означає отримання максимальної точності в даних, збільшення продуктивності.  Ось чому компанія Gorizont Medical пропонує тільки надійні якісні аналізатори за доступними цінами.


  Гемоаналізатор за принципом роботи

  Камера апарату з'єднана пластмасовими капілярами, які оснащені краном на першій поверхні.  До цієї камеру лаборант поміщає взяті зразки з ізотонічними розчинами.  Коли елемент проходить через капіляр, визначається за допомогою платинових електродів, розташування яких створено з зовнішньої і внутрішньої сторін конструкції.  Клітини крові починають рух по розчину і за рахунок збільшення опору між електродами виникатиме посилення в напрузі.  Конденсатор пропускає імпульси з інтервалом 50 мс - період проходження клітини по капіляри.  Мікропроцесор обробляє і аналізує імпульси, що показано в гистограммах розподілу трьома видами кров'яних клітин:

  • тромбоцити

  • еритроцити

  • лейкоцити

    Всі гематологічні аналізатори призначаються для певних реагентних систем:

    • складу для очищення

    • лізуючого розчину
    • засоби обробки після проб

    • буференного розчинами (фіксовані параметри: електропровідність, осмолярність, рН)


    Гематологічні аналізатори: класифікація 

    Завдяки сучасному обладнанню для клінік і лабораторій медперсонал визначає максимально точні дослідження, також істотно знижуються трудовитрати, а процеси стандартизируются.  Інтернет-магазин Gorizont Medical пропонує тільки якісні та надійні апарати з цінами від виробника.  Гематологічні аналізатори розділені на кілька типів:

    • Автоматичні, які будуть найпотужнішими зі здатністю обробки кілька десятків зразків кожні 60 хвилин.  Такий тип обладнання зберігає в пам'яті велику кількість отриманих результатів і при необхідності дозволяють роздрукувати або відкрити на ПК.
    • Напівавтоматичні здатні обробляти і визначати ті ж аналізи і тести, єдина відмінність від першого варіанту - обов'язкова присутність оператора.

      Протягом останніх років найбільш популярними стали портативні прилади, які дозволяють робити експрес-аналізи крові в відділеннях невідкладної допомоги або навіть на прийомах у лікарів.  Кожен тип гематологічних аналізаторів має компактні розміри, тому такий вид обладнання використовується як для великих, так і для лабораторій з невеликою площею.

       

      Як вибрати гематологічний аналізатор

      Сучасний ринок представляє настільки велика кількість аналізаторів, які відрізняються типом, видом, брендом, ціною, характеристиками, що вибрати іноді досить складно.  Фахівці компанії Gorizont Medical радять вибирати по:

      • Ступенях автоматизації в процесі досліджень
      • Наявності системи контролю якості результату, який визначається
      • Продуктивності тестів / годину
      • Доступності реагентів, які використовуються
      • Обсягом проб
      • Зручності системи при видачі результатів
      • Якісні біохімічні аналізатори для лабораторії

      Замовити лабораторне обладнання в інтернет-магазині Горизонт Медікал можна на сайті або за телефоном.  Слід зазначити, що менеджери радять оптимальний варіант для кожного клієнта після виявлення потреб: ціни, характеристик і т.д.

       

      Купити гематологічний аналізатор в інтернет-магазині Gorizont Medical

      Кожен апарат, представлений в каталозі, наділений високими показниками продуктивності, зручністю експлуатації, гарантійним терміном 12 місяців, налаштуванням, а також навчанням персоналу в роботі з обладнанням.  Ми пропонуємо співпрацю з індивідуальним підходом до кожного клієнта, конкурентні ціни, адже є дистриб'юторами багатьох відомих брендів, витратні матеріали, поставлені в заздалегідь обумовлений термін.


      Гематологічні аналізатори купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical

      Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

      Тел .: +38 (066) 415-56-59 

      Зворотній дзвінок