Категорії

В наличии Код: ECG-1101G
17700 грн.
Купити
Купити
В наличии Код: ECG-1003
66000 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1006
90972 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1012
131670 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1012 Expert
235410 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1103G
23700 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1103L
29400 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1106L
37900 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1112L
44150 грн.
Купити
В наличии Код: ECG-1112M
59000 грн.
Купити
В наличии Код: ВЕ300A
23850 грн.
Купити

Купити електрокардіографи в Україні - Київ

Електрокардіографами названі переносні апарати, які призначаються для того, щоб відобразити роботу кожного відділу серця за допомогою реєстрації кривих. Такий вид обладнання може бути як автоматичним, так і ручним, в нього входить підсилювач, гальванометр, система живлення, датчики або електроди. Що стосується спрямованості електричних імпульсів під час кожного скорочення серця, вони можуть бути як одноразові, так і багаторазового використання. Також в ЕКГ входить записуючий пристрій, що називається внутрішньою пам'яттю і термопринтер для роздруківки результатів на папір.

За видами електрокардіографи можна розділити на багатоканальний (3,6,12-канальні) і одноканальний. Кожен ЕКГ фіксується показниками на 12 відведень. Відмінності в часі і легкості зняття відведень - в одноканальних ЕКГ потрібно буде зняти 12 відведень по черзі. Таким чином відбувається збільшення часу дослідження і більше витрачається сил фахівців.

Слід розділити електрокардіограф апарат по функціоналу:

  • Стаціонарний
  • Портативний

На сьогоднішній день більшість лікарень і клінік використовують портативний варіант, який можна застосувати в екстреній ситуації, в машині швидкої допомоги не тільки для первинних методик діагностики, але і для поглиблених досліджень.

Як проводить електрокардіографічне дослідження

Записується ЕКГ коли пацієнт приймає горизонтальне положення (на кушетці), що дозволить максимально розслабити м'язи. Для проведення ЕКГ пацієнту необхідно роздягтися до пояса і звільнити гомілки від одягу. Далі кріпляться електроди до зіткнення зі шкірою. Стандартний тип з 12 відведеннями накладається на грудну клітку і руки, ноги. Перед проведенням діагностики дані області необхідно змастити струмопровідним гелем, що істотно поліпшить електропровідність.

Зробимо висновок і допоможемо правильно підійти до підбору електрокардіографа

Щоб вибрати відповідний апарат, необхідно врахувати наступні фактори:

  1. Мобільність. Найбільш простий у використанні з мінімальною участю медперсоналу - багатофункціональний тип ЕКГ. При покупці для приватних виїздів - портативний з роботою від акумулятора.
  2. Інтерактивність. При виборі кардіографа з сенсорним екраном, ви зможете роздрукувати необхідну ділянку ЕКГ з найважливішим відведенням і потрібною позначкою.
  3. Мультимедійність. У тому випадку, коли ЕКГ необхідний для обслуговування великого потоку пацієнтів, необхідно вибрати апарат з великою місткістю пам'яті і можливістю відтворювати, обробляти об'ємні масиви ЕКГ.
  4. Функціональність. Прилад має максимальну кількість функцій - доктор отримує максимальний результат від ЕКГ. Існують комп'ютерні електрокардіографи, які зажадають програмне забезпечення, що частіше коштує дорожче, ніж сам кардіограф. В такому випадку, лікар при дослідженнях може отримати максимальні дані про пацієнта, що потрібно для спеціалізованих лікарень, інститутів, клінік.

Електрокардіографи купити за найкращою ціною з доставкою в Україні та замовити медтехніку - магазин медичного обладнання Gorizont Medical

➤➤➤ Великий асортимент ⭐ Доступні ціни ⭐ ✽ Провідні бренди ✽ Гарантія якості ✽ Товар сертифікований.

Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія

Зворотній дзвінок