Категорії

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
В наличии Код: XL-100
480000 грн.
Купити
Купити
В наличии Код: XL-200
775000 грн.
Купити
В наличии Код: XL-640
1552500 грн.
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

  Біохімічний аналізатор купити в Україні

  Ефективне і успішне лікування - розгорнута і повна діагностика з отриманням точної інформації.  Щоб досягти максимального ефекту, куди входить коректний діагноз, хід лікування і його вигляд, лікар призначає біохімію, яка повинна бути виконана за допомогою професійного обладнання.  Біохімічний аналізатор затребуваний як в лікарнях, так і в клініках.  Такий тип оснащення використовується для того, щоб провести досить широкий спектр хімічних досліджень.  Завдяки біохімії визначаються ліпіди, електроліти, ферменти, субстрати і виявляється причина виниклого захворювання.  Купити біохімічний аналізатор ви зможете на нашому сайті, а якщо при підборі виникли труднощі, наші менеджери допоможуть вам підібрати як за ціною, так і по запитаним характеристикам.


  Лабораторне обладнання: класифікація

  Ступінь автоматизації в процесі дослідження, участі медичного персоналу визначається за типом і різновидам:

   Ручні прилади сьогодні найменш затребувані за рахунок складності процесу підготовки, проведення аналізу.  Витрати часу найбільш високі в порівнянні з іншими типами аналізаторів.  Такі лабораторні апарати можуть вимірювати сигнал, інші маніпуляції буде проводити медичний персонал.  Результати отриманих аналізів розраховуються самостійно завдяки перерахунку отриманих сигналів.


   Як вибрати біохімічний аналізатор

   Вибір даного лабораторного обладнання визначається за наступними критеріями:

   • Завантаженість лабораторій - необхідно врахувати середній показник проведених аналізів за один день, що допоможе підібрати апарат необхідної продуктивності в годину, а також потрібною кількістю в одночасне завантаження.
   •  Чи проводить лабораторія рідкісні і специфічні тести?  Якщо відповідь позитивна, необхідно звернути увагу на систему відкритого типу.
   • Наскільки широкий спектр досліджень, які виконуються клінікою - якщо проводиться аналіз скринінг, а також спеціальний ряд аналізів, тоді необхідно підбирати серед обладнання, яке поєднує в собі різні методи детекції.
   • Спеціалізація діагностичних лабораторних центрів - виконання термінової діагностичної задачі, швидке отримання даних, наприклад, для відділень невідкладної допомоги, для експрес-лабораторії, реанімаційного відділення необхідна наявність функцій постановки термінових зразків крім виставленої черзі, для виконання експрес-тестів.

    

   Якісні біохімічні аналізатори для лабораторії

   Компанія Gorizont Medical пропонує тільки якісну, надійну і перевірену роками апаратуру.  Завдяки бездоганній репутації та високому попиту на лабораторне обладнання, ми пропонуємо знижки, проводимо акції.  При зверненні в нашу компанію ми виявляємо потреби клієнта і грамотно підбираємо потрібний товар, обговорюємо найбільш вигідні умови співпраці.

    

   Купити біохімічний аналізатор в інтернет-магазині Gorizont Medical

   Замовити біохімічний аналізатор через наш сайт означає отримати дійсно якісний товар в обумовлені терміни, з гарантією, технічним обслуговуванням, навчанням медперсоналу, налаштуванням аналізаторів в клініці з виїздом інженера на об'єкт.  Важливо - ми гарантуємо наявність витратних матеріалів за контрактом, договором, а також високу якість і точність проведення аналізів.

   • Автоматичні аналізатори, які досить прості у використанні, так як мінімізують втручання персоналу.  Такий прилад буде виконувати максимальну кількість дій: проводити аналіз, нагрівати, змішувати реагенти, обробляти і видавати дані.  Даний вид приладів дає найбільш високу продуктивність, ось чому ідеально підходить для клініки або лікарні, де щодня проводяться дослідження у великих обсягах.
   • Напівавтоматичні аналізатори виконують обмежені операції, які полягають у визначенні показника.  Зверніть увагу, що підготовчі роботи, наприклад, робота з реакційними сумішами, буде здійснюватися медичним персоналом.  Проводяться аналізи по заданих операторами методикам.  Такий тип обладнання є оптимальним для тих лабораторій, де навантаження невисока.


   Біохімічні аналізатори купити в Україні - Київ. Доступні ціни. Доставка по Україні, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Харків, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Луцьк. Гарантія. Інтернет-магазин медичного обладнання Horizont Medical

   Наші менеджери завжди допоможуть вам підібрати і купити оптимальне медичне обладнання за вигідною ціною.

   Тел .: +38 (066) 415-56-59 

   Зворотній дзвінок